Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől akad meg a Counter...

Mitől akad meg a Counter Strike: GO?

Figyelt kérdés

Elkezdtem megint játszani a CS:GO-val mivel a laptopomon nem igazán ment el a játék. Azzal a problémával találtam magam, hogy időnként megáll a játék (lefagy a kép) és eléggé zavaró főleg mikor épp harc közepén csinálja.


Gépem:

Intel i7 7700 4.2gHz

Nvidia GTX 1060 6GB

DDR4 2400 mhz 8 gb ram


Más játékkal nincs gond, csak a cs-vel. Azt vettem észre, hogy mikor megakad, akkor a console-ban megjelenik egy ilyen szöveg: Signalxwriteopportunity (3). Neten nem találtam róla semmit. Vajon mi lehet ez?



2018. máj. 2. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Játék közbeni hőmérsékleteket elmondod nekünk?
2018. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
40-50 fok körül volt a CPU hőmérséklete. (MSI afterburnerrel mértem) CPU frequency monitoring is be volt kapcsolva, akadás előtt és után is 110%-on volt a request, a minimum meg 101%.
2018. máj. 3. 00:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a problémát. Valószínűleg kriptovalutabányász vírust kaptam be (persze az Avast nem talált semmit), mert 50 fokos volt a vidikari tétlen állapotban. Most raktam újra a gépet és most már jó.
2018. máj. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!