Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Drive-ból nem tudok...

Nagy_Z kérdése:

Google Drive-ból nem tudok letölteni fájlokat, mert hibát ír ki a rendszer, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Max. 10 db és max. 30-40 MB-os adagot tudok csak letölteni, zip formátumban, ami elég lassú és körülményes. Mivel több anyagot szednék le, nincs erre 2-3 napom.


Egy ekkora cégtől elvárható lenne, hogy nagyobb/több fájlt is le lehessen tölteni egyszerre, a netről való zip-peléses letöltés túl egyszerű már 2018-ban más alkalmazások esetében ahhoz, hogy a Google Drive erre ne legyen képes. Viszont jelenleg nem képes, "meghiúsult - háózati hiba" hibaüzenetet kapok a letöltés közben, a zip-be tömörített mappa esetében.


Előre is köszi!



2018. máj. 4. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

rakd be egy mappába driveon és arra nyomj letöltést

az dob hibát?

2018. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez jó -e arra amire kell,de ez asztali a gépen is megőrzi a drive-os cuccokat egy adott mappába.

[link]


De egyébként nem kéne szídnod egy ingyenes szolgáltatást, és még nem is biztos,hogy náluk a hiba.

2018. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
Akkor valamit hülyén csinálsz... 2.3 giga anyagot is simán(na jó, kissé lassan), de lehúzok a saját tárhelyről!!!
2018. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megoldódott. Az vált be, hogy próbálgattam a böngészőket. És Firefox böngészővel belépve már mindent le tudok tölteni egyben. Idáig Chrome-mal próbáltam, arról valamiért most sem működik nálam.
2018. máj. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!