Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a feltöltési...

Miért lassú a feltöltési sebességem utorrent?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam amit a neten találtam mégis a feltöltési sebességem 1-5 kilobyte.A letöltés jó.

utorrent 2.2.1

net 30megabit

Zöld pipa tehát aktív módban vagyok

A tűzfalon és a vírusirtóban az utorrent a kivételhez adva

oprendszer Windows7

Thomson modem,Netis router

Tud valaki megoldást?



2018. máj. 6. 13:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam a legújabb utorrentet is ,eredmény ugyanaz
2018. máj. 6. 13:10
 2/9 anonim ***** válasza:

A "30 megabites" net nem mond semmi infót a feltöltésről, ha egy torrent túlseedelt vagy nincs valós letöltője akkor nem fognak rád kapcsolódni, ugyanúgy akkor sem ha jóval lassabb a feltöltési sebességed mint a bolyban lévőké, akkor azok a kliensek elveszik a letöltőket.


Próbáld meg egy utolsó stabil klienssel is. a 2.2.1 egy 7 éves kiadás, rég elavult technológiát használ. Minél többen használnak új kiadásokat amik olyan új megoldásokat használnak amit a te programod nem tud, úgy szorulsz ki a lehetőségek elől.

2018. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem írónak, a sebessége a 2.21-nek nem olyan jó. Bár itt mindenki azt mondja, az az igazi µTorrent, mert az újabbak tele vannak reklámmal, de azok el is tüntehetők belőle. Pláne, he előtte felteszed az uncheky-t is:

[link]

[link]

2018. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

felraktam azt az utorentet amit linkeltél,kicsit javult a helyzet de nem sokat.

Most már legalább tölt 10kb-tal.

2018. máj. 14. 18:54
 5/9 A kérdező kommentje:

Mértem sebességet letöltés:29,23 Mbit/s

feltöltés:2,69 Mbit/s

ping:28 ms

2018. máj. 14. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a kliens hibája lesz. Nincs kinek feltölteni.
2018. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most 3 torrentet töltök vissza.

seed peer 489/1232

95/260

688/1033

Mégis lassú

2018. máj. 15. 06:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Ncore-ról van szó akkor nincs gond. Ott elég egy megadott időlimitet seed-ben tölteni (mindegy, hogy ténylegesen seedelsz-e), vagy pedig, hogy tényleges seed-arányt teljesítesz, azaz seedelsz.
2018. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez nem semmi!!!

50 megásra bővitettem a netet letöltés:49.22,feltöltés:6.46

beszereltek egy új modemet(cisco epc3208)de az utorrent nem tölt fel csak 1-2 kilobájtal.Kérdem a szerelőt,hogy ez miért van? De ő nem tudja mert nem szokott letölteni. Már fél éve szemvedek ezzel a problémával.Most mit csináljak?

2018. jún. 14. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!