Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Pár napja vettem egy Asus laptopot és nem szép a képe a videóknak az interneten, se a youtube, se máshol ha nézek videókat, ilyen zizis a kép. Kellene tölteni hozzá valamit, vagy mi lehet a baj? Sima filmet ha nézek az rendben van.

Köszönöm aki segít!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Asus laptop, YouTube

2018. máj. 6. 20:09  Privát üzenet  

A válaszok

Gondolom a driverek nincsenek felrakva.

Kellett kapnod egy cd-t a laptophoz amin ezek rajta vannak.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. máj. 6. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

még a boltban felrakott programokat rá, vírusirtót meg ilyeneket, cd-t nemis kaptam hozzá....azt mondta minden alapprogram fel van rá rakva..

# 2/4Időpont 2018. máj. 6. 20:31 Privát üzenet
CspCsj nevű felhasználó válasza:

Azért lehetne kicsit konkrétabb a leírás:

- Windows 10?

- Chrome böngésző?

- Laptop pontos modellszáma? (pl. alján matricán, vagy valamelyik rendszer-információs program kiírja: msinfo32, HWiNFO stb.)

Windows esetén az Eszközkezelőben van felkiáltójeles elem?

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. máj. 7. 06:32 Privát üzenet
CspCsj nevű felhasználó válasza:

Eszközkezelőhöz kimaradt:

[link]

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. máj. 7. 06:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy ASUS B85M-G lapom és vásárolnék hozzá egy videokártyát. Amit kinéztem az Gigabyte GTX1060 6GB DDR5 Az rendben van hogy kezeli a lapom a DDR5 -ös vga-kat mert most van egy...
Rendben van a konfig így?
Miért van az hogy vettem egy lcd led Asus monitort és ha oldalról vagy picit alulról nézem akkor sötét lesz a kép főleg ha valami sötétebb videót vagy képet nézek (ez rendben van így)?
AZ ASUS X551MA típusú laptopon, ha Windows 10-re szeretnék frissíteni 8.1-ről, akkor szükséges előtte BIOS-t frissíteni? Ha minden rendben van a telepítés után, akkor sem kell...
Egyik nap játszottam a gépen és a billentyűzeten (asus cerberus) elállítodtak a számok.2 szín van a billentyűzeten piros és kék amikor a piroson van nem működnek a számok ha a...
Asus P8H61-M LE alaplapon ki tudom kapcsolni az idegesítő 1 pittyenést (minden rendben) anélkül, hogy a hibaüzenetek (több pittyegés) pittyegését kikapcsolnám?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!