Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az én gépemen is...

Hogyan tudom az én gépemen is úgy megcsinálni a Windows 7-et, mint a tesóm gépén van? 16/f

Figyelt kérdés

Asztali gépe van, Windows 10 volt rajta, de valamiért felcsesződött és Windows 7 Ultimate X64-et telepített rá helyette.

Tele van neki minden szeméttel a gépe, egy rakat program indul neki a rendszerrel együtt, de mégis 5 másodperc alatt bekapcsol a gépe, és üresjáratban csak 700-800MB ramot eszik a gép.

Nekem szintén Win 7-em van, de még ha nem is csinálok rajta semmit, minimum 2GB ramot eszik, és 2-3 perc mire bekapcsol pedig semmi nem indul automatikusan a rendswzerrel.



2018. máj. 7. 09:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán szokja kikapcsolni, van hogy egész héten megállás nélkül megy neki. De ha hosszabb ideig nincs itthon, akkor rendesen ki szokta kapcsolni.
2018. máj. 12. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!