Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vedtem egy D-Link GO-RT-N300...

Vedtem egy D-Link GO-RT-N300 Easy Wi-Fi Router és nem jó?

Figyelt kérdés

Az a gondom vele, hogy van rajta egy IP cim, namost ez az IP cimmet be irtam a keresöbe és minduntalan upc-nek a belépési oldalára lépbe, irtam a upc-nek hogy minduntalan hozzájuk lép be. Csak rizsáztak és semmit nem csináltak.

Ki dobni nem merem mert kár volna érte, de fel szeretném valami uton modón törni. Ezt hogyan lehetséges?



#othoni.wifi.ruter.
2018. máj. 10. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rajta valahol egy gomb, amivel resetelni lehet.
2018. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Megnéztem egy képet róla. A sárga internet port és a táp csatlakozó között van egy kis lyuk. Egy gemkapocs segítségével ott tudod resetelni.


[link]


De a kézikönyve is leírja gondolom, hogy hogyan kell csinálni.

2018. máj. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a reset megvan, a 192.168.0.1 IP címmel tudsz belépni a konfigurációba. Username: admin, a jelszót pedig hagyd üresen.

Kézikönyv 12. oldal

2018. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanez a belépése az upc eszközének is, akkor azt húzd le és csak a d-link-re legyen rácsatlakozva a géped
2018. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!