Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 bekapcsolás után...

Windows 10 bekapcsolás után fekete képernyő nem csinál semmit csak forgó pontok és semmi?

Figyelt kérdés

Már régóta Windows 10 van a gépemen eddig semmi baj nem volt, mikor jött ez a probléma akkor először a tavaszi frissítésre gyanakodtam, mert a napokban volt erről valami hír, hogy ilyen problémát okoz az új frissítés de csak intel SSD-nél nekem viszont Samsung HDD van, de amikor lement a frissítés egészen mostanáig semmi baj nem volt!

Én így hirtelen arra gondoltam, hogy fel volt telepítve a Driver Boster mert már ezt régóta használom ezt a programok az előző Windows verziókon is rajta volt évekig eddig semmi probléma nem volt és lehet most sem ez okozta viszont előtte 2 nappal valami drivert frissített a program és utána jött a probléma!


Ezután csináltam egy teljes tiszta telepítést és ezzel a telepítővel szerintem semmi gond nem lehet ugyan is a Microsoft oldaláról van Media Creation Tool al töltöttem le pendrivera a telepítés könnyen le is ment nem is volt baj és viszont ugyan úgy vissza telepítettem azokat a programokat amik rajta voltak előzőleg is a telepítés viszont tiszta volt a driverekkel sem volt semmi baj de valamiért mégis feltettem újra a Driver Boostert amikor újra le is jöttel róla a friss driverek majd még aznap este ugyan úgy előjött a egyik indításnál a probléma fekete képernyő forgó pontokkal próbáltam várni de semmi!


Majd mikor újra indítottam akkor bejött valami hibaelhárító itt próbáltam visszaállítani de semmi rendszer visszaállítás sem ment a driver booster telepítését sem tudtam vissza vonna láttam youtube on videókat, hogy akkor parancsor kódokkal helyre lehet hozni valami boot fix de ez sem segített!


Végül is a lényeg annyi, hogy sikerült csökkentett módban elindítani és így töröltem a driver booster összes telepítését és akkor el is indult rendesen reggel még mikor újra indítottam akkor, is délután is bekapcsoltam még akkor is este viszont megint előjött a probléma utána elindítottam újra csökkentett módban de nem csináltam semmi csak kikapcsoltam és vissza, ekkor megint elindult rendesen és most is jó jelenleg ha kikapcsolom újraindítottam akkor is bekapcsolt de pl esete vagy előbb utóbb szerintem megint előjön a probléma!

szerintetek ez mitől van tényleg a driver booster vagy valami más miatt vagy eleve nem jó a tavaszi frissítés és tudom ezt a problémát valamivel fixálni, hogy jó legyen,másik telepítőm nincs csak ez amit most csináltam pendrive ra de szerintem ezzel nincs semmi ha megint újra telepíteném és driver booster nélkül akkor szerintetek jó lenne, de nem igazán szeretnél megint újra telepíteni mert már mindent beállítottam rajta és jelenleg is jó mert erről írok de ha eddig előjött a probléma szerintem előfog jönni megint szerintetek mit tudok ezzel csinálni újratelepítés nélkül???



2018. máj. 11. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:

annyira nem értek hozzá de mist minden illesztő program rendben van a driver boostert is töröltem és azokból adódó illesztőprogram frissítéseket is mégis mindig előjön a probléma ha valaki tudna adni jó módszert újratelepítés nélkül azért nagyon hálás lennénk mert az kb megint belekerülne egy teljes napomba és lehet nem is lenne megoldás a problémára!

szerintetek mi a megoldás erre vagy ha megint előjön a probléma akkor csak várja a betöltésnél hátha egyszer csak bekapcsol??

2018. máj. 11. 16:52
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha esetleg ez valamit segít akkor mikor beadja ezt a problémát akkor az automatikus javításnál azt írja, hogy a javítás nem tudta megjavítani a számítógépet


Napló fájl: D:\Windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt

2018. máj. 11. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezt csinálja. Egy összegző frissítés okozza a hibát.

Az oldotta meg, hogy totális újratelepítés egy FRISSEN letöltött telepítőről (ha nem frissen töltöd le, nem lesz benne a frissítés, és amikor letölti automatán, megint el fog szállni)

2018. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen de azóta már én is újra telepítettem teljesen tisztán pendrive ról eredeti Windows 10 a Microsoft oldaláról van media Creaton tool al töltöttem le!

De én szerintem valami más okozza a problémát fentebb is leírtam, hogy talán a driver bokszer től lett a probléma az hogy frissített pár drivert utána az automatikus javításnál amikor bejön az S kék képernyő nem lehetett vissza állítani is valahogy sikerült elindítani csökkentett módban és töröltem magát a driver booster és az abból adódó illesztőprogram frissítéseket is utána elindult szépen kb 3 ki be kapcsolásig!

De az is lehet nem a driver booster től van de biztonság kedvéért töröltem és többet nem is teszem fel de az is lehet hogy magában az új Windows tavaszi frissítés a rosz na mindegy a telepítvel amit csináltam pendrive azzal szerintem gond nincs inkább csak a driverek akadtak össze de amikor most ma reggel megint előjött a probléma megint csökkentett módban inditottam utána rendesen és akkor jó volt megint indult azóta próbából megint újraindítottam egy párszor most nem jött elő ez a probléma de ha eddig előjött előbb utóbb lehet megint előjön majd egyszer de automatikus javításnál vannak ilyen parancssori kódok az sem segített nem engedte a rendszer visszaállítás sem működött bár lehet nem is volt engedélyezve, de érdekes mert ha előjön a probléma akkor csak csökkentett módban kell elindítani és utána rendesen elindult nem akarom újra telepíteni megint de ha nem lesz más akit muszáj lesz, bár nem szeretném egyenlőre most jó, és amíg jó addig akarok rá találni valami megoldást youtube ön pl 1000 videó van Windows 10 boot fix work néven ezek közül talán valamelyik segít szerinted ha most nem jött elő ez a gond akkor talán lehet nem is fog többet vagy legalábbis remélem!

2018. máj. 11. 23:16
 5/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor szerinted ez egy összegző frissítésétől van akkor most egyenlőre működik bár sokat olvastam erről a napokban a napokban szerinted, akkor várják vele még mármint ne telepítsem újra teljesen hátha jön majd egy frissítés Update-en keresztül ami megoldja majd a problémát!


Egyébként személyes véleményem szerint még a Microsoftnak is sok ez a fél éves nagy frissítés nem tudják tartani a tempót és persze kicsúszik a kezükből az irányítás ennek a tavaszi frissítésnek is szerintem semmi értelme nem volt több a kár mint haszon belőle már ha csak az erről szóló híreket nézzük a napokban amúgy is április elején jött volna a nagy frissítés de elhalasztották mert akkor volt valamikor hát szerintem most sem lett valami tökéletes jó persze a probléma nyilván nem mindenkinél jelentkeznek gondolom, de modt kiadtak egy ilyen rendszert tele hibákkal akkor megint ennek a javításával kell majd foglalkozniuk és akkor ki tudják majd milyen lesz a redstone 5 ha már ez ilyen na mindegy egyenlőre nem foglalkozok vele amúgy bekapcsol és bekapcsolása tudom kényszeríteni hátha jön majd egy frissítés ami helyre rakja

2018. máj. 11. 23:23
 6/7 gyuripapa21 ***** válasza:
Szerintem a drivered szedett le valami nemkívánatosat és az megfertőzte a többi mentett dolgaidat is,mert nekem semmi gondom a frissítéssel.
2018. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az lehet, de már úgya ahogy helyre tudtam hozni amíg nem produkálja a hibát addig nem csinálok vele semmit hátha megjavult, mármint töröltem minden azzal kapcsolatos dolgot mármint a driver boosterrel és lefuttattam egy vírus keresőt is eset smart security nem talált vírust most egyenlőre jó remélem ilyen is marad
2018. máj. 12. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!