Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e ilyen weboldal?

Van-e ilyen weboldal?

Figyelt kérdés
A poet versekkel foglalkozik én olyan oldalt keresek ahol történeteimet tehetem közzé valaki tud ilyen oldalt?

2018. máj. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Wattpad most a felkapott a tinik körében.
2018. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Wattpad.hu (A regisztráltak többsége tini, ha ők a célcsoportod, viszonylag gyorsan észrevesznek. Ha nem, akkor kicsit döcögősebb, de én így is nagyon szeretem.) 25N


fanfiction.net (Itt értelemszerűen fanficeket tudsz megosztani. A történetek zöme angol, de azért szép számmal találsz magyarokat is. Elég jó írásokat találhatsz, és gyorsan megtalálnak a magyar olvasók.)


Merengő (Magyar oldal, nem regisztráltam, de jókat hallok róla. Elvileg nagyon színvonalas.)


polc.hu (Ez elég új, még nem tudom, mi fán terem, fedezd fel!)

2018. máj. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(előző vagyok)

*polc.eu

2018. máj. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És a wattpad.com-ot sem sikerült elsőre leírnom... Lehet, hogy nem hajnalban kéne próbálkoznom. :D
2018. máj. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!