Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen videószerkesztő...

Van ilyen videószerkesztő program?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék képekből videót készíteni hogy van egy háttér, rá valamilyen szöveg és egy szövegnél kb 5 kép jelenik meg egymás után úgy hogy az előzőek nem tűnnek el. Egyelőre csak olyan megoldást találtam hogy minden képet, szöveget külön sávba kell betenni és külön kell kihúzni hogy meddig legyen látható, viszont elég hosszú lenne a videó és nincs túl sok időm. Esetleg van olyan program amivel ezt egyszerűbben meg lehet oldani?

2018. máj. 22. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.
2018. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen segítőkész vagy! Szerintegy egyértelmű hogy a program nevére voltam kíváncsi de igazad van nem fogalmaztam pontosan, de javítom magam: Ha esetlen ismertek ilyen programot megosztjátok velem a nevét kérlek? Köszönöm!
2018. máj. 23. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A két legnépszerűbb program a Sony Vegas és a Premier Pro. Mindkét program széles lehetőségeket biztosít különböző kreatív ötletek megvalósításához.

Viszont mindkét programot meg kell tanulni használni.

Ehhez nyújt segítséget a youtube ahol számtalan videó tutorialból tanulhatjuk meg az alapokat és még attól többet is. A lényeg, hogy időt kell rá szánni és elmélyülni valamelyik program lehetőségeinek a megtanulásában. Ez nem fog egyik napról a másikra menni, de érdemes türelmesnek lenni.


Sokáig Vegas-os voltam, de kénytelen voltam áttérni a Premierre mert a Vegas az én gépemet nem szerette, egy 40 perces full HD anyagot nem renderelt le, 1 óra renderelés után mindig lefagyott ...


A Premiert is nagyon megkedveltem, érdemes megtanulni ezt a programot is.

2018. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!