Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor játszom a laptopon,...

Amikor játszom a laptopon, folyton kiírja, hogy nincs elég hely, ezért zárjam be a programot. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi a gond, mivel ~300 gb szabad, mégis állandóan kiírja.
2018. máj. 27. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azzal hogy 300 Gb szabad hely van, nem mondtál sokmindent, konkrétan semmit. :)
2018. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik partíción van 300GB?

Hány partíciód van?

2018. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van egy Local Disk C-m és egy Local Disk D-m. A RAM az 4 GB. A C-n van 300 gb szabad hely, a D-n 13,de arra semmit nem telepítettem eddig. Ne haragudjatok, de ennél jobban nem tudom elmagyarázni :D

Közben megkérdeztem apumat, aki azt mondta, hogy a RAM miatt dobja ki ezt az üzenetet. Attól lenne?

2018. máj. 27. 18:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha feltelepítek rá még valamit, ami szintén sok memóriát követel, ugye nem fogom tönkre vágni a gépem?
2018. máj. 27. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Tönkre ezzel nem tudod tenni. A "nincs elég hely" nem igazán "szakmai" kifejezés így ez valóban lehet RAM vagy HDD is. RAM esetén a memória szó azért szerepelne a hibaüzenetben, persze egy korrekt hibaüzenet is sokat segítene.
2018. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!