Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudom...

Melyik programmal tudom kitömöríteni a Windows . Img mentést?

Figyelt kérdés
Ismerős mentette korábbi laptopját a Windows beépített archiváló programjával. Szeretné kicsomagolni, mert a mentésben olyan fényképeknek kell lenniük amik közben elvesztek. A mentést 5db DVD-re készítette a program, teljes helyfoglalás most HDD-n: 16,5GB. Fájlok: [link]

2018. máj. 29. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg az egy sima image fájl amit a winrar is kezel.

Kijelölöd a winrar-ba - talán az összes de lehet hogy csak az egyik - fájlt és tetszőleges helyre kibontás.

2018. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a WinRAR nem kajálja :/
2018. máj. 30. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelöld ki az összes fájlt - 5 db - majd kibontás ide. Az ilyen számozott fájloknál ha jól emlékszem nem elég csak egy fájl jelölése.
2018. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki 7zippel :)
2018. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
WinRAR kicsomagolta, kijelölések után. Köszönöm a jó ötletet! :) Készült egy darab kiterjesztés nélküli fájl, 18,GB méretben. Nem .img fájl. Egyelőre itt tartunk :/
2018. jún. 2. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld egy becsatolni egy virtuális lemezkezelőbe. Daemon tools, Power ISO...
2018. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Daemon tools lite-ot installáltam, de nem ismerte fel - próbálkoztam több kiterjesztéssel. Az imagex.exe fájl nevére vannak Google-találatok, a Youtube-on is videók, de nem arról szólnak hogyan lehetne kicsomagolni.
2018. jún. 8. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem exe a fájl kiterjesztése. Ha képfájlt csomagoltál ki akkor valami képfájlkiterjesztése kéne hogy legyen. Mondjuk IMG, mint eredetileg...
2018. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!