Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate 64 bit Hun...

Windows 7 Ultimate 64 bit Hun Windows Update hiba?

Figyelt kérdés
A frissitések közül a 2018 áprilisi havi összegző és a májusi is ismeretlen hibakóddal nem települ. Valakinek ötlet a megoldásra? Már próbáltam sokmindent, de sem Win Updaten sem manuálisan indítva nem kúszik fel. Ötlet?

2018. máj. 28. 12:09
1 2
 1/13 DjImipapa ***** válasza:
3%
Csak mellékesen: biztos vagy benne, hogy kell a frissítgetés??? Nekem 2 éve egyik rendszerem sincs frissítve, megfelelő védelemmel ellátott gépen, és semmi nyavalyája nincs.:)
2018. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:

van itt egy hibajavító program a win update hibák elhárítására,ezt már próbáltad?

[link]

2018. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 az ms oldalán lévő dolgok kb semmit nem értek, azt nevetem, hogy a nagy agyatlan cég a végén azt javasolja a probléma megoldására, hogy frissítsek Win 10-re amire szintén gagyi lett az idei év áprilisi update-je 😁
2018. máj. 28. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:

# 1: Kellenek a frissítések hogy biztonságban legyen a géped a vírusoktól zsarolóvírusoktól mindig a legfrissebbet kell használni.


Ez vonatkozik a telefonokra is, midig kell frissíteni az alkalmazásokat is.


Ha nem értesz velem egyet, akkor írd le hosszan miért nem kellennek a frissítések.

2018. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, windows tűzfalat használok, és Defendert a win10-n.
2018. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 DjImipapa ***** válasza:
49%
4-es. Azért nem kellenek , mert lassítják a gépet, néha jól el is cs....ik, valamint írtam, kiváló védelemmel használom. Valamint ami a legfontosabb, a hülyék kapnak be vírusokat az esztelen használattól! Nekem sacc/kb több évtized alatt nem sikerült!:)
2018. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

# 6: Milyen rendszert használsz?

Én win10-t de már kezdem unni a sok hibája miatt, főleg a nagybátyámnál rontotta el az egész rendszert. Minden évbe 2x kell telepíteni mert a win10 sok helyet foglal, valami gondja mindig van a frissítéssel.


Unokaöcsém is utálja frissítéseket, szerinte is felesleges, nekem meg ajánlja a Panda vírusirtót unokaöcsém mert utálja a Defendert.


Nekem meg azt mondták itt gyakorin azért is kell frissíteni mindent, mert egy idő után a programok és alkalmazások nem fognak elindulni, vagy hibásan indulnak el működnek stb.

Szerinted ez hülyeség?

2018. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

# 6: Unokaöcsém a win10-t is utálja.

Csak ha win7-8.1 meg szűnik a támogatásuk, akkor sajnos kötelező lesz használni mert pl: új videókártyák csak azzal fognak működni.


Meg ezzel a processor hibával is elrontsák a rendszert, lassítsák stb.


Én használok online filmnézős oldalakat, akkor se kell nekem szerinted frissíteni a windowst?

2018. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 6: Erről a videóról mi a véleményed? [link]
2018. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DjImipapa ***** válasza:
Nos. Eset Smart Security figyel a gépemen, mindent szűr, semmit nem enged át, ezt csak én tudom megengedni manuálisan, ám egy trójai esetében minek tenném??? Programok nem indulnak el frissítés hiánya miatt???? Badarság. Ha egy program nem indul el, az biz más bibire utal. Amit néhanap kell frissíteni, vagy inkább lehet, az a videókártya....viber-skype magától megoldja, ha akarod ha nem.:)
2018. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!