Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom beolvasni? (...

Miért nem tudom beolvasni? ( FONTOS! )

Figyelt kérdés

E-mailben, csatolt fájl ként kaptam meg a nyári munka beosztásomat, amit csak úgy tudok elolvasni (elvileg), ha letöltöm. Letöltöttem, de hiába próbálom bármilyen programmal beolvasni, érthetetlen össze visszaságot ír a gép: Ďࡱá >  ţ˙   b  ţ˙˙˙ ţ˙˙˙ a ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙   „ ÍÉŔ  á  °Á  â \ p Daminczki B  °a Ŕ =    ś         Ż Ľ =  h;X/Ŕ!8  X@  Ť  "     · Ú  1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1    ˙Ľ îŐA r i a l C E 1   ˙ îŐA r i a l C E 1     îŐA r i a l C E 1   

Ľ îŐA r i a l C E 1 Ô    îŐA r i a l C E 1 Ô  $   îŐA r i a l C E 1 x  ˙Ľ îŐA r i a l C E 1 x ˙ îŐA r i a l C E 1 d  ˙Ľ îŐA r i a l C E 1 d ˙ îŐA r i a l C E 1 Ś  ˙Ľ îŐA r i a l C E 1 Ś   Ľ îŐA r i a l C E    #,##0\ "Ft";\-#,##0\ "Ft"#   #,##0\ "Ft";[Red]\-#,##0\ "Ft"$   #,##0.00\ "Ft";\-#,##0.00\ "Ft")  $ #,##0.00\ "Ft";[Red]\-#,##0.00\ "Ft"> * 9 _-* #,##0\ "Ft"_-;\-* #,##0\ "Ft"_-;_-* "-"\ "Ft"_-;_-@_-> ) 9 _-* #,##0\ _F_t_-;\-* #,##0\ _F_t_-;_-* "-"\ _F_t_-;_-@_-F , A _-* #,##0.00\ "Ft"_-;\-* #,##0.00\ "Ft"_-;_-* "-"??\ "Ft"_-;_-@_-F + A _-* #,##0.00\ _F_t_-;\-* #,##0.00\ _F_t_-;_-* "-"??\ _F_t_-;_-@_-+ ¤  " ¬ " # , # # 0 ; \ - " ¬ " # , # # 0 5 Ą  " ¬ " # , # # 0 ; [ R e d ] \ - " ¬ " # , # # 0 7 ¦  " ¬ " # , # # 0 . 0 0 ; \ - " ¬ " # , # # 0 . 0 0 A §  " ¬ " # , # # 0 . 0 0 ; [ R e d ] \ - " ¬ " # , # # 0 . 0 0 e ¨ 0 _ - " ¬ " * # , # # 0 _ - ; \ - " ¬ " * # , # # 0 _ - ; _ - " ¬ " *



Ilyenkor mit tegyek ?


2010. jún. 15. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hibás a fájl.

Mi a kiterjesztése?

2010. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a fájl kiterjesztése?(pl:.exe,.doc stb.)
2010. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
xls
2010. jún. 15. 16:43
 4/12 A kérdező kommentje:
segítseteek !
2010. jún. 15. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
az xls az véletlenül nem microsoft office excel fájl? próbáld meg azzal megnyitni.
2010. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, amugy meg ha csak beütötted volna googlebe hogy xls ki dobta volna hogy excel, de ha meg azt irod be hogy how to open xls szerintem akkor is kiadta volna.
2010. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megnyitom én neked csak tedd föl valahová
2010. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezzel az Office-al meg nemtudom megnyitn, hiába állítom be alapértelmezettnek, amikor társítom.
2010. jún. 15. 17:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Odaadod az MSN címed, akkor átküldöm.
2010. jún. 15. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Fájl/megnyitás úgy sem tudod betölteni?

Ha nem, akkor mit ír ki?

2010. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!