Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom beolvasni? (...

Miért nem tudom beolvasni? ( FONTOS! )

Figyelt kérdés

E-mailben, csatolt fájl ként kaptam meg a nyári munka beosztásomat, amit csak úgy tudok elolvasni (elvileg), ha letöltöm. Letöltöttem, de hiába próbálom bármilyen programmal beolvasni, érthetetlen össze visszaságot ír a gép: Ďࡱá >  ţ˙   b  ţ˙˙˙ ţ˙˙˙ a ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙   „ ÍÉŔ  á  °Á  â \ p Daminczki B  °a Ŕ =    ś         Ż Ľ =  h;X/Ŕ!8  X@  Ť  "     · Ú  1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1 Č ˙ îŐA r i a l C E 1    ˙Ľ îŐA r i a l C E 1   ˙ îŐA r i a l C E 1     îŐA r i a l C E 1   

Ľ îŐA r i a l C E 1 Ô    îŐA r i a l C E 1 Ô  $   îŐA r i a l C E 1 x  ˙Ľ îŐA r i a l C E 1 x ˙ îŐA r i a l C E 1 d  ˙Ľ îŐA r i a l C E 1 d ˙ îŐA r i a l C E 1 Ś  ˙Ľ îŐA r i a l C E 1 Ś   Ľ îŐA r i a l C E    #,##0\ "Ft";\-#,##0\ "Ft"#   #,##0\ "Ft";[Red]\-#,##0\ "Ft"$   #,##0.00\ "Ft";\-#,##0.00\ "Ft")  $ #,##0.00\ "Ft";[Red]\-#,##0.00\ "Ft"> * 9 _-* #,##0\ "Ft"_-;\-* #,##0\ "Ft"_-;_-* "-"\ "Ft"_-;_-@_-> ) 9 _-* #,##0\ _F_t_-;\-* #,##0\ _F_t_-;_-* "-"\ _F_t_-;_-@_-F , A _-* #,##0.00\ "Ft"_-;\-* #,##0.00\ "Ft"_-;_-* "-"??\ "Ft"_-;_-@_-F + A _-* #,##0.00\ _F_t_-;\-* #,##0.00\ _F_t_-;_-* "-"??\ _F_t_-;_-@_-+ ¤  " ¬ " # , # # 0 ; \ - " ¬ " # , # # 0 5 Ą  " ¬ " # , # # 0 ; [ R e d ] \ - " ¬ " # , # # 0 7 ¦  " ¬ " # , # # 0 . 0 0 ; \ - " ¬ " # , # # 0 . 0 0 A §  " ¬ " # , # # 0 . 0 0 ; [ R e d ] \ - " ¬ " # , # # 0 . 0 0 e ¨ 0 _ - " ¬ " * # , # # 0 _ - ; \ - " ¬ " * # , # # 0 _ - ; _ - " ¬ " *



Ilyenkor mit tegyek ?


2010. jún. 15. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Erre a címre tudod elküldeni(mert MSN-em nincs)

idejöhet@pookmail.com

2010. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Már megoldottam a World szövegszerkesztővel.

Köszönöm a segítséget!

2010. jún. 15. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!