Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-en hogyan tudom...

Windows 10-en hogyan tudom eltávolítani a zárolási képernyő jelszót? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Windows 10 64 bites operációs rendszer van a gépemen. Nem szeretnénk rá semmilyen jelszót. De! Hogyha kijelentkezek, vagy Windows gomb + L kombinációt nyomok és úgy jelentkeztek ki és ugye bejön a képernyő kímélő, akkor kér jelszót. Hogyan tudom ezt a jelszót eltávolítani? Hogy sose kérjen jelszót?

2018. máj. 31. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Start menü -> beírod "cmd" -> jobbklikk rá "Futtatás rendszergazdaként" -> beírod "net user <felhasználóneved> * (csillag) -> kétszer leenterezed
2018. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem jó. Ugyanúgy kéri a jelszót. Most már a gép bekapcsolása után is sajnos. És egyiket sem tudom eltávolítani. Noss?
2018. máj. 31. 08:14
 3/8 Emberek ***** válasza:
Gépház -> Fiókok -> Bejelentkezési lehetőségek és itt tudod kikapcsolni a pin kódot, és a helyi fiókhoz tartozó jelszót is
2018. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott nem engedi eltávolítani a jelszót csak módosítani engedi...
2018. máj. 31. 10:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Noss???
2018. jún. 1. 10:23
 6/8 anonim válasza:
Win gomb+R betű, a megjelenő ablakba beírod, hogy netplwiz Enter, az utána megjelenő ablakban pedig kiveszed a jelszókérés mellől a pipát, kétszer beírod a mostani jelszavadat, a gépet újraindítod és kész.
2018. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legalább 15000× megcsináltam. És úgy nem sikerült.
2018. jún. 3. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
windows 8.1 telepítés... valszeg én is ezt fogom.. a tököm kivan már a windows 10-ből.. mai napig nem tudták normálisan, felhasználóbarátan megcsinálni.. undormány egy fos rendszer
2020. máj. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!