Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programot vagy programozozot...

Programot vagy programozozot keresek androidra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyanba kernem a segitsegeteket eloszor is. Kellene nekem aki tud ilyen programot vagy programozni android telefonra. Lenyege az lenne hogy van egy adott dobozom anak van neve es egy produkt szama na mar most ezt kellene fel vinni ebbe a programba kesobb ezen belul lenne egy kereso amibe be irom a produkt szamot ki adja a nevet es hogy helyileg hol talalom. Elore is koszonom aki tud ebben segiteni mas reszt ellnezest az ekezetek miatt.

2018. jún. 1. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szoftverek, amik ilyesmit is tudnak, pl: barcode scanner és hasonlók. Ezekben kézzel is fel lehet vinni a számokat és a számokhoz rendelt információkat. Az egyszerűbb megoldás az, ha vásárolsz egy tisztességes szoftvert erre a célra.
2018. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem az ékezet a gond, hanem az, hogy nem tudsz fogalmazni és helyesen írni. Igazából fogalmam sincs mit szeretnél, de nem is érdekel, megyek inkább aludni.
2018. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írjál privátot. Szabadúszó app-fejlesztő vagyok és éppen nincs projektem.
2018. jún. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!