Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek az aktiválok vírussósak?

Ezek az aktiválok vírussósak?

Figyelt kérdés

Windows Loader


KMSpico


Microsoft Toolki



Én windows 7-t aktiváltam a Loader--rel, és win7-ről frissítettem win10-re, mindig újba rakom a win10-t akkor automatikusan aktiválva lesz a win10.



Szerintetek vírusos a gépem?


Vagy rakjam újra a win10 home helyet pro-t, és akkor nem lesz aktiválva?


Mondták gyakorin ezek mind vírussósak, és biztonsági rések vannak rajta.



2018. jún. 2. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Egyszer megkértek hogy aktiváljak egy Windows-t, több loader/spico letöltése után is özönlöttek be az adware-ek és bányász programok.


Amúgy logikus hogy olyan dologba tesznek vírust amit sokan keresnek + önként telepítik + a vírusvédelmet is kikapcsolják miatta. A lopott rendszerek aktiválása tökéletes példa erre.

2018. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem neked inkább a nyelvtan órákkal kellene törődni, de mindegy, nem is ez a lényeg.

A KMSpico, Microsoft Toolkit létező dolog. Nem kamu, de ezt kihasználva rengeteg kamu program és oldal jött létre, tájékozódni kell, hogy honnan kell letölteni ezeket. A Windows Loader nem tudom mi, lehet, hogy az is valós, fogalmam sincs.

Persze, ha te egyből a Google első találatára kattintva már töltöd is ezeket, hát akkor igencsak esélyes, hogy egyszer, nem feltételenül ezekkel a programokkal, de kapni fogsz vírust.

Azt meg nem tudjuk, hogy most vírusos-e a géped, mert nem vagyunk ott veled, és nem is akarunk.

2018. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor mint csináljak?

Használjam aktiválatlanul a win10-?


Azt hallottam pl filmet nézek win10-n aktiválatlanul néha be ugrik az ablak, nem jönnek a frissítések, defender nem működik, sok program el se indul stb.

2018. jún. 2. 20:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt már olyan Loader-rem, hogy az egész gépen reklámok jöttek be, de találtam olyant ami semmi gondot nem okozott még.
2018. jún. 2. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Az aktiválatlan win10 is teljes értékű. Frissül és védett csak pár beállítás nem működik.


A loadereket azért jelzi vírusnak mert módosításokat hajt végre az oprendszeren, pont úgy, mint egy vírus.

2018. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem is értem miért kell fizetni érte ha íngyen is használható.


Olvastam rola és mondták videoban 2025-ben fizetnünk kell a frissítésekért. Ez igaz?

2018. jún. 3. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!