Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami folyama...

Van olyan program, ami folyamatosan logolja, hogy mely eszközök csatlakoznak le/fel, illetve ha driverük újraindul?

Figyelt kérdés

Windows 10-em van. Nem tudom, hogy alapból van-e neki, vagy bekapcsolható valami ilyesmi funkció. A problémám a következő: random gyakorisággal, néha akár napokig nem, de akár 1 nap többször is hallom, mintha valamit lecsatlakoztattak, illetve fel(tipikus windows értesítési hang); ritkán a kép megvillan, de valóban ritkán. Egy játék gond nélkül fut tovább. Videokártyára(1070) tippeltem, vagy illesztőprogramja(idáig 1x-2x előforduló tized másodpercre elmenő kép miatt-csak ahogy írtam ritkán, tehát ez sem biztos...). Jobb alul se mutatja az értesítések fülnél se az esetet.

Tehát egy program kéne, amivel azonosítani tudnám, hogy alapból mivel van baj :)

Előre is köszönöm!



2018. jún. 14. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Eseménylapló
2018. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
registry-t nézd meg közvetlen a hang után, ott mindent megtalálsz
2018. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!