Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jurassic World Evolution (PC)...

Jurassic World Evolution (PC) megéri megvenni? Nekem nagyon kell csak drága és attól félek hamar ráfogok unni. És ha Deluxe editiont veszem akkor ha a jövőben lesz dlc azokat megkapome?

Figyelt kérdés

És hány világot lehet benne csinálni?

Mert van egy tesom és neki meg nekem is egy külön-külön világgal játszani



2018. jún. 17. 15:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nézz youtubeon gameplay videokat :) abból ki fog derülni, hogy tetszik-e annyira. Amugy elvileg 9 sziget van es a jatek meg fejlesztes alatt áll :) dlc neg elvilrg ingyen lesz.
2018. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És hány világot lehet csinálni?
2018. jún. 17. 17:48
 3/13 anonim válasza:
Youtubekn mindenre valaszt kapsz :) van mar magyar teszt is, en nem akarok butasagot mondani
2018. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok
2018. jún. 17. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mennyi világot lehet csinálni?


Hat sziget van benne: az öt halál és a Nublar sziget.

Az öt halálon a sztori vagy kihívás móddal haladsz és ott tudod feloldani a fejlesztéseket, épületeket, gyógymódokat és új dinoszauruszfajokat. Ahogyan haladsz előre, egyre több ásatás lesz elérhető és egyre több dinoszaurusz fajt tudsz majd klónozni.

Bizonyos fajok csak adott küldetések teljesítése után érhetőek el. Pl. a deluxe 5 fajból a suchomimushoz azt hiszem a Pena szigeten kell teljesítened a szórakoztatás küldetést.

Szerintem ha szereted ezt a világot és a dinoszauruszokat, akkor nehéz lesz ráunni.


Most pénteken/csütörtök (22.) fog érkezni egy ingyenes, Fallen Kingdom dlc, hat új fajjal: stygimoloch, carnotaurus, allosaurus, sinoceratops, baryonyx és indoraptor. Ez a dlc lesz csak ingyenes.

A készítők azt mondták, hogy további dlc-ék is terveznek, ha igény van rá, pl. tengeri és repülő őshüllőkkel is, de gondolom ezen kívül dinoszauruszokat is fognak még adni hozzá.

2018. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*Ja azt lehagytam, hogy nyilván a szigetekre akármikor visszamehetsz és újra- vagy átépíthetsz mindent.

A Nublar sziget pedig a sandbox mód, ahol nem kell foglalkoznod a pénzzel. A pénz egyébként csak az elején okoz nehézséget, mert utána hamar meglendül a gazdaság és már nem kell skótoskodni. Az a lényeg, hogy minél diverzebb legyen a park a dinoszauruszokat illetően és akkor sok pénzed lesz.

És nyilván a tesód is kezdhet új játékot.


Ami szerintem a fő gond, hogy a játéktér kicsi. Az oké, hogy néhány szigeten pont ez benne a kihívás...de szerintem pont a sandbox módban ezt nem kéne korlátozni vagy legyen beállítható, hogy mekkora területen szeretnék játszani.

A másik gond a dinoszauruszokkal van, hogy pl. a giganotosaurus sokkal kisebb a játékban, mint a t.rex, ami egy baromság. De ezt javíthatják majd. (Szerintem fogják, mert sokan háborognak miatta.)

Meg persze pár viselkedésbeli dolog, pl. a raptorok nem csoporban vadásznak, a növényevők nem működnek igazi csordaként. De ezeket is jávítják majd biztosan.

2018. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
100% hogy megveszem (deluxe editionnal együtt)
2018. jún. 19. 14:49
 8/13 A kérdező kommentje:
GTX 1050 ti + i5-7400 + 16GB (DDR4) RAM elég lesz medium grafikán 60 fps ???
2018. jún. 19. 14:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ehhez nem értek, de szerintem biztosan. Az én gépem is hasonló és rendesen fut rajta.
2018. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De én a tesommal úgy szeretnék játszani hogy én elkezdek egyet és pl. 1 óra játszás után mentek egyet majd ő is kezd magának egyet és pl. Ő is 1 óra játszás után jövök újra én és folytatom amit már én elkezdtem
2018. júl. 4. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!