Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A virtual boxba feltelepített...

A virtual boxba feltelepített rendszer miért akadozik?

Figyelt kérdés

Windows 10et tettem fel rá, adtam a meghajtónak 4magot (i7 7700hqból), és 4mb rammot.

A felbontás rossz, a hang recseg, a nyil egy picit villog.


2018. jún. 21. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

4mb ram???

Szerintem a ram mennyiség egy kicsit kevés lehet...

Azt feltehetnéd 1024mb-ra.(minimum)

Hány bites oprendszert tettél föl a win 10-ből?

2018. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4gb* elírtam.

64bites win10et

2018. jún. 21. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a 64bites win10 meg is eszi azt a mennyiséget. Továbbá egy virtuális gép soha nem lesz olyan gyors mint egy valós rendszer. Kivéve ha ezt a hardverek elbírják, de ahhoz erős gép kell. Na meg célszerű másik lemezre tenni a virtuális gépet mint amin a fizikai fut, tekintve hogy az sem túl jó ha 2 gép próbálja kihasználni ugyanazt a lemezt. Arról nem is beszélve hogy egy frissen telepített win10 megindítja a frissítéseket, illesztőprogramok telepítését, stb, ez mind rengeteg erőforrás.
2018. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3#True.
2018. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már a frissítések lefolytak, a hardvereim csúcskategóriások, és még mindig olyan érzésem van mintha 30fps-em lenne a virtuális gépen, pedig megnéztem a képernyő beállítását, és 64hzt ír, illetve olyan felbontást sem enged beállítani amilyen az eredeti rendszeremé.
2018. jún. 21. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen oprendszeren vagy?(Milyen oprendszerre telepítetted a virtualboxot?)

windows 10/linux?

2018. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na jólvan.

A videó memória 128mb legalább remélem.

Böngézd végig ezt:

[link]

2018. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!