Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Első és hátsó Autio kimenetek...

Első és hátsó Autio kimenetek egyidejű alkalmazása?

Figyelt kérdés
Üdv, leírom a lényeget. Win10 em van, legújabb Realtek HD Hangkezelő szoftver (Asus SupremeFX eszköz, Asus H270F-Gaming alaplap), de nem tudom mixelni a két kimenetet. A lényeg, hogy van egy hangfalrendszerem, ez hátsó kimenet, illetve külön egy mélynyomó, ez első kimenet. Már mindennel próbálkoztam, interneten amit leltem, kipróbáltam, nem ment. Az a gond, a tálcán ki kell választani 1 eszközt alapértelmezettnek, és csak az fog menni. Hiába a Hangkezelésben kijelöltem, hogy az első és hátsó kimeneteket egyidejűleg használja, de semmi. Csupán megjelent egy új eszköz, 2nd kimenetként feltűntetve, de ettől még mindig csak 1 eszközt alkalmazhatok. Próbáltam engedélyezni a Stereo MIX et a Felvételi eszközöknél, beállítottam amit kellett, és semmi, nem megy rá hang, pedig alapértelmezettként jelzi a Mixert... Szóval tanácstalan vagyok. Van elosztóm, hogy 1 bemenet és 2 kimenet álljon rendelkezésre, így vagy a hátlap vagy az előlapi hangkimeneten lenne mindkettő. De mindkét eszköz extrém impedanciájú, és bár az alaplap 600 Ohm ig kezeli is az eszközöket, nem akarok ennyi terhelést 1 kimenetre, plusz külön szeretném használni a hangszínszabályzókat, ugyanis a mélynyomón nincs meg ez külön... (Autós mélyláda, tökéletesen működik, csak ugye az a gond, hogy nem szinkronban a hangfalakkal...) Szóval tudna adni valaki tanácsot?
2018. jún. 22. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Bakker, "Audio" kimenetek. Szépen elírtam... :3
2018. jún. 24. 10:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Állítsd be alapértelmezett lejátszónak az egyiket.

A mikrofonnál tök mindegy mi az alapértelmezett (hagyd is azon, ami volt), csak kapcsold be az eszköz figyelését a ‘Stereo Mix’ beállításaiban, és ott állítsd be a másikat.

Ha nem működik, próbálkozhatsz Virtual Audio Cable-vel, és mindkét outra repeatelsz.

2018. júl. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam de sajna nem ment. Am megoldottam egy 3.5 ös elosztóval, féltem tőle hogy nem lesz jó, de tökéletesen működik.
2018. júl. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!