Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az egér...

Miért nem működik az egér közvetlen a Windows 7 telepítése után?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom, amire torrentes Windows 10-et tettem rá. Ez működött szépen több mint egy évig, de elkezdett lassúlni, hiába futtattam rajta 30 vírusírtót, kémprogramot stb... ezért úgy döntöttem hogy újratelepítem az operációs rendszert. Azonban eszembe jutott hogy van egy Windows 7 Home Premium-om, ami még nem lett aktiválva. Nagy nehézségek árán feltelepítettem (USB-vel, mert nincs a laptopon cd/dvd meghajtó), azonban sem az egerem, sem a touchpadem nem reagál semmit, csak a billentyűzetem. Mi lehet a baj? 1 éve vettem a laptopot, lehet hogy “túl modern” a Windows 7-hez?


Laptopom:


Intel Core i7 2.5 Ghz

8GB RAM

NVIDIA Geforce 950M

Intel HD 4000


Gyártó: ASUS


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 22. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán csak a drivereket kéne feltenni.
2018. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is rájöttem erre, csak nem tudom hogyan, mivel nincs rajta sem internet driver, sem USB driverek, és ugyebár nincs cd/dvd meghajtóm sem.
2018. jún. 23. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor érdekes lesz mert ha a netdrivert leszeded egy másik gépen akkor sem tudod erre feltenni mert nem ismeri fel az SUB-t, amit kétlek mert ezek szerint kidobhatnád a géped. USB2.0 alapból kell lennie mert ez az oprendszer része alapból, tehát nem kell hozzá driver. Tehát egy másik gép amin net van és ott leszeded ami kell...
2018. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos egyik USB-s lyukra sem reagál semmit :S

Bootolni tudom az UBUNTU oprendszert rajta azonban

2018. jún. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!