Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 ujratelepites utan...

Windows 7 ujratelepites utan nincs eger, billentyuzet mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Volna egy olyan gondom,hogy kaptam egy kek halalt az avast telepitesekor. Ujra raktam a windowst,de mikor keri,hogy adjak meg felhasznalonevet sem az egeret,sem a billentyuzetet nem erzekeli. Probaltam masik usbre csatlakoztatni az sem oldotta meg a problemat,illetve a biosban is probaltam allitani az advenced fulnel az usb portot de az osszes engedelyezve van. Usb 2.0ra van kotve.

Mi lehet a gond?


2018. máj. 21. 06:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Msi h110m pro vd alaplapom van illetve olyan dvd amin az osszes windows rajta van.

Eddig mindig mukodott errol a dvdrol.

2018. máj. 21. 06:48
 2/4 anonim ***** válasza:

H110-es lap, ami azt jelenti, hogy Skylake platform. Tudni kell, hogy ezeknél már nincs USB 2.0 vezérlő, a 2.0-s portok is egy 3.0-s vezérlőre vannak kötve. Innentől kezdve pedig driver gond van.


Két megoldás van. Az egyik, hogy ha van PS/2 portod az alaplapon, veszel egy átalakítót, és azzal rákötöd a billentyűzetet (vagy ha van eleve PS/2-es billentyűzet kéznél, azt használod). A másik pedig, hogy egy olyan telepítőt használsz, amibe már integrálva vannak a kellő driverek. Ezzel viszont csak óvatosan, nem tökéletesen megbízható telepítőt ne használj. Vagy akár készíthetsz magadnak is, ha van türelmed.

2018. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reseteld a biost és jó lesz.
2018. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a biosban talán olyan opció, ami szimulálja ps2nek az USB eszközt vagy mi a szösz. Nekem is ez volt és megoldotta, míg telepítettem a drivert, bár nekem z170-es lapon volt ez.
2018. máj. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!