Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Age of Empires 2 Windows 7...

Age of Empires 2 Windows 7 -en nem nagyon fut, mert elmegy a szín :/ . Nincs valami window mode mód vagy valami színjavító patch?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Indítás előtt nyisd meg a felbontás-állító képernyőt :) Ne kérdezd miért, de több játéknál segít. Ha mégsem, akkor Alt+Tab és vissza, előbb-utóbb megjavulnak a színek.
2010. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az Alt + Tab ot szoktam de utána röktön elmennek megin a szinek a felbontás állító képernyőt megpróbáűlom :)
2010. jún. 17. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! képzeld pont tegnap futottam bele én is ebbe a problémába. patch nincs hozzá, van valami program ami valakinek működik, valakinek nem, de van megoldás.


Amikor elindítod a játékot, nyomj Alt + tabot. Akkor ugye bejön az asztalod meg a tálca. Utána nyomj egy ctrl+alt+delete kombinációt, bejön a feladatkezelő. A futó folyamatoknál állítsd le az explorer.exe folyamatot. Utána Alt+ tabbal menj vissza a játékba és jó lesz.


Miután kijátszottad magad és kiléptél, megint nyomj ctrl+alt+delete kombinációt, és az alkalmazások fülön belül van olyan, hogy új feladat indítása. Oda beírod hogy explorer.exe , leokézod és kész.


Ésss ezt minden egyes alkalommal megcsinálod mert másként piros lesz a fű és rózsaszín a víz :D


Elég puritán megoldás de hatásos ^^

2010. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

wáá várj! :D

olyan megoldást találtam XD

felbontás beállításokat megnyitni ment írták és 800x600

re váltani és nem bezárni a felbontás kezelőt és go game és nem megy el a szín ^^ szóval köszönöm a megoldást :)

2010. jún. 17. 13:11
 5/5 macskabenzin válasza:
2012. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!