Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MP4 - M2V Convertert tudnátok...

MP4 - M2V Convertert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tehát ami "szétválasztja" az MP4-et M2V-re és WAv-ra.

Fontos lenne egy régebbi DVD író programhoz.



#mp4 #DVD író #.wav #M2V #Convertert #DVDit
2018. jún. 24. 22:42
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem nincs ilyen progi, mivel az M2V az mpeg, igy ahhoz hogy MP4-ből ezt meg tudd tenni ahhoz előtte konvertálni kell.


Tehát a megoldás : az MP4-et először átalakitod MPEGgé (DVD-vé konvertálod) aztán tudod szétszedetni M2V-re és WAV-ra.


Konvertáláshoz :

- Convertxtodvd (Fizetős)

- Avidemux (ingyenes)

- Formatfactory (ingyenes)


Szétszedéshez : Bármelyik program jó ami kezeli a DVD-t csak egy - két példa a teljesség igénye nélkül (de google : dvd author program) :


- DGMPGDec

- ReJig

- PVAStrumento


illetve én ezt használtam (fizetős) : DVD-lab PRO


Sok sikert. Üdv.

2018. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

Majd ma átrágom magam rajta és jelentkezem.


Addig is kérdezném, hogy ismered-e a Sonic DVDit (régi) író programot? Azért szuper, mert egyszerű és bármit tudsz vele csinálni, pl. egyéni hátteret vihetsz be, egyéni ablakokat csinálhatsz, vagyis nem úgy mint a mai legtöbb ami alapokat ad és tedd bele a videókat. Sajnos csak a M2V+WAV formátumokkal működik XP-n :(

2018. jún. 25. 09:37
 3/4 coopper ***** válasza:

A programot nem ismerem, de az elv sajnos mindenhol ugyanaz, ha saját DVD-t szeretnél késziteni (Saját menü, háttér, stb) akkor sajnos mindig csak az M2V és a WAV vagy a DTS hang jó hozzá.


Szerintem amit irtam (DVD-lab PRO) program az is ugyanolyan módon dolgozik mint a Te progid illetve annak idején a DVD maestro-t használtam mint DVD készitő progit és ez is csak M2V-t illetve Wav-ot vagy DTS hangot tudott kezelni.


Üdv.

2018. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm a tanácsodat.


Szeretnék még Veled ezekről az "érdekességekről" beszélgetni, de inkább privátban, hogy ne untassuk vele a többieket.

Írok Neked privátban (a meccs után):)!

2018. jún. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!