Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes program van,...

Milyen ingyenes program van, amivel montázsvideót tudok készíteni képekből, zenei aláfestéssel?

Figyelt kérdés

Olyasmi kéne, mint ami a telefonokban van "diavetítés", tehát olyat lehessen csinálni csak zenét is alá tudjak vágni.

Mennyire nehéz egy ilyet kitanulni?

Sajnos nem vagyok profi az ilyenekben, de lenne rá pár hónapom, hogy elsajátítsam. Csak felhasználó szintű ismeretek kellenének.



2018. jún. 27. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az, hogy milyen programot használsz, mennyit tanulsz meg belőle, az befolyásolja azt is, hogy milyen lesz a végeredmény. Én a Sony Vegas Pro, vagy After Effects-et ajánlom. Ezek ugyan "komoly" szoftverek, de egy "montázsvideó" elkészítése nem egy nagy nehézség itt sem. Persze csak abban az esetben, ha tényleg a "felhasználó szintű" minőség a cél.

Én úgy állnék hozzá, hogy készítenék 2 réteget. Az 1. rétegen a hang (zene/zenék) lennének. A 2. rétegen pedig a képek egymás mellet, valamiféle átfedéssel (nem maga a rétegen az átfedés, hanem a képek között). Ez nem annyira bonyolult itt sem, főleg, ha ennyi időt tudsz rászánni (és persze akkor, ha egy kész zene/kép-el kell dolgozni:D tehát pl. a kép szerkesztés egy teljesen más utómunka).

Amennyiben úgy érzed, ez a szoftver nagy falat, érdemesebb egy egyszerűbb szoftver választani (pl wmm, stb....), de ahogyan már írtam, a minőség miatt megéri. Remélem tudtam segíteni.

2018. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hogy_tudnák válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=b0C_8-HDutI


Ami neked kell az egy óra alatt elsajátítható.

Fogadok, hogy tovább fog renderelni mint ameddig vágod.

2018. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget! Nagyon hasznos volt ^^
2018. júl. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!