Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4 mentések átmentését,...

Sims 4 mentések átmentését, illetve kiegészítők feltelepítését hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

Eddig nekem úgy tűnt, mintha Sims 4 kiegészítők telepítésekor ha a legújabbat telepítettem, akkor a többi kiegészítőt is magától feltelepítette, ez lehetséges vagy csak a leöltött kiegészítőben volt több kiegészítő?

Illetve Sims 4 mentéseket (gyanítom a "saves" mappában helyezi el a játék) szeretnék a következőleg feltelepített játékba áttenni, sérülhet ha az összes kiegészítő nincs meg, ami eddig volt vagy csak simán átmásolom a "saves" mappába a régebbi fájlokat és kész?

Remélem nem fogalmaztam nagyon érthetetlenül. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. jún. 23. 15:31
 1/1 kkkkkkk válasza:

Szia! Szerintem YouTuben biztosan találsz magyarul is tutorialt, én nem játszok vele, úgyhogy nem tudom, de mindenképp próbáld meg a YouTubes keresést, vagy nézd meg DoggyAndi csatornáját, ő játszik a játékkal, biztosan válaszol, ha kommentbe megkérdezed tőle

Remélem tudtam segíteni!

2018. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!