Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom letörölni az...

Hogyan tudom letörölni az Avast Antivirus Free és az Opera programot?

Figyelt kérdés

Valahogy sikerült letöltenem (nem tudom hogy) de egyszer csak megjelent ez az Opera böngésző és ez az Avast. Szeretném őket teljesen letörölni de nem tudom hogy kell. Nem vagyok egy nagy zseni ezekhez. Tudom hogy nem nehéz de akkor se. Hogyan tudom teljesen letörölni a számítógépemről? (Windows 10)

Válaszokat köszönöm!



2018. jún. 30. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Programok eltávolítása:

[link]

2018. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szia kérező. Az Avast- tal én is megjártam... Már a hajamat téptem, és nem tudtam megszabadulni tőle. Nekem a CCleaner- rel települt, föl, mai napig nem értem hogyan... az Avast-ot csakis a saját eltávolító programjával tudod törölni. Üdv. és sok sikert. Tudasd, hogy sikerült - e! kíváncsi vagyok.

2018. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó program eltávolítót ajánlok a figyelmedbe- Revo Uninstaller. [link]

Innen letölthető, ingyenes, magyarul is tud. De az Avastot úgy csináld ahogy fentebb írtam. Szia és üdv.

2018. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek hirdetem! Ha jogtiszta, "tehát felbontatlan formában, üzletben vásárolt W10 van a gépeden, semmi értelme külső védelmet használni. A W10 vírus védelme ugyanannyi eséllyel véd meg, mint a többi "vírus ellen védő" program.
2018. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!