Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezt a vírust...

Hogyan lehet ezt a vírust eltüntetni? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 16GBs pendrivem és szerintem rákerülhetett egy vírus. Az összes adatom titkosítva van, nem tudok velük semmit sem kezdeni. Van egy mappa a pendriven is, "Új mappa" a neve, és kb 5 GB. Nem tudok vele semmit se kezdeni. Vírusirtó nem érzékel semmit sem.

Milyen vírus lehet ez? Hogyan tudnám eltüntetni?



2018. júl. 1. 13:09
 1/4 anonim válasza:

Nekem is volt már egy ilyen eset!

Bővebben fejtsd ki mi a probléma!

Vagy Ez olyan fajta probléma hogy semmilyen fájlt nem tud normálisan megtartani és sosem tudod megnyitni?

Mert ha igen akkor egy rossz gagyi pendrive-od van!

2018. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Zenékkel van tele a pendrive amiket autóban jástzok le.


Egyszer, mikor akartam áthúzni újabb fájlokat a pendrivera, akkor láttam hogy nem igazaán akar semmit sem csinálni. Megnéztem egy fájlt, és írta hogy írásvédett. Próbáltam kikapcsolni, de nem engedte.

Aztán észre vettem hogy van egy új mappa, amiben van néhány almappa és fájlok. Azok is persze írásvédettek mind. Ha le akarom egyszerűen törölni, nem történik semmi, akkor sem ha rendszergazdaként próbálkozok.


Teljesen meg vagyok lőve hogy mit tehetnék. Ha ez egy vírus (nagy valószínűséggel szerintem az), akkor egyáltalán mi lehet a neve. Semmit nem tudok róla szinte, csak annyit amit most leírtam.

2018. júl. 1. 13:28
 3/4 anonim válasza:

Van egy videó a youtube-on hogy nem tudja formázni a pendrive-ot mert irásvédett és igy valahogy feloldja itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=g5Uo0vUwV-o

Szerintem ez működni fog :)

2018. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez sem működik sajnos.. A vírus szerűség ugyanúgy ott van..
2018. júl. 12. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!