Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legegyszerűbb CD író...

Melyik a legegyszerűbb CD író program?

Figyelt kérdés
A lehető legegyszerübb CD író programot szeretném használni!csak mp3-file-okat szeretnék cd-re írni hogy a kocsiban tudjam hallgatni a kedvenc dalaimat.semmi extra nem kell hogy legyen benne. A nero-rajta van a gépemen de nem tudom használni.az MP.3-kütyümre rátudom teni a total commander-rel is de ez CD.re nem működik.az autórádiómon meg nincs USB, hogy bedugjam az MP.3 lejátszómat.a legegyszerübb program kéne amit letudok tölteni a letöltőközpontról vagy ORIGO szofvert bázisról. Az sem baj ha magyar nyelvű.Windows 7 van a gépemen.

2018. júl. 1. 13:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9 ujraírhatót tettem be.
2018. júl. 1. 19:59
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,majd holnap újra nekimegyek,ideiglenesen mégis sikerült az autó rádióra rácsatlakoztatni az MP3 -kütyümet,van rajta valami AUX csatlakozó oda rá tudtam interexportálni.
2018. júl. 1. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!