Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 aktiválása miért...

Windows 10 aktiválása miért nem sikerül? (több lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy ezen a laptopon eredetileg Windows 7 volt. Anyukám egy hozzáértővel Win10-et rakatott volna rá, de valamiért nem sikerült. Egy barátnőm ismerőse megcsinálta nekem, de úgy tűnik nem aktivált Windows-t rakott fel a gépre, mert most a jobb alsó sarokban kiírta, hogy Aktiválja a Windows-t (korábban sok rendszerüzenet jött efelől). Próbáltam netről szedett kódokkal beváltani, de semmilyen nem sikerült. Home-om van, a Home-hoz való kódokat rögtön nem fogadta el, a Professional-höz meg valami hosszabb hibaüzenetet írt. Újratelepítés szerintem nem oldja meg a problémát. Úgy gondolkozom, hogy ha a teljes Windows, amit anyukám ismerőse akart feltenni a gépre, felrakása sikertelen volt, akkor hiába kérek meg más hozzáértőt, neki sem fogja engedni... lehetséges hogy csak a tört windows-t engedi telepíteni?

Segítsetek kérlek, teljesen tanácstalan vagyok! :/

És kérlek tartsátok magatok ahhoz, hogy laikus vagyok... köszönöm. :)



2018. júl. 4. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen ugyanaz, (bár kis eltérés van) de ettől függetlenül én így nem aktiválnék. Persze valakit ez nem érdekel, de én nem akarom a KMS-t a gépemre.
2018. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Remek.
2018. júl. 8. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!