Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogy meri megcsinálni a...

Ezt hogy meri megcsinálni a számítógép?

Figyelt kérdés

Sok aljasságot elnéztem már neki, de ez kiveri a biztosítékot nálam!


Békésen böngészek (Főleg Facebook), amikor jön egy olyan üzemet, hogy az antivirus ki van kapcsolva, és kapcsoljam be! Na de én nem kapcsoltam ki, akkor mégis ki merészeli kapcsolgatni?

Utána bekapcsolom, a gép rákérdez arra, hogy tényleg bele akarok-e piszkálni a dolgokba, majd bekapcsolja.

Na de továbbra is jobbra alul a zászló mellett ott van az, hogy az antivírus bekapcsolása, holott már bekapcsoltam. Ráadásul hiába írja a gép, hogy a vírusirtó ki van kapcsolva, ha egyszer az esernyő továbbra is nyitva van! Akkor most mi van? Az esernyőre menve az egérrel meg azt írja, hogy protected. (Avira /free verzió/ a vírusirtó, az OP-rendszer meg Win7 Ultimate 32 bites verzió.)

Akkor most egyszerre van kikapcsolva és bekapcsolva? Vagy mi a fene ez?



2018. júl. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A szobádban van a hiba oka.(mivel abban van a géped, azon az OS és abban az Avira) :)
2018. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

...és a megoldási lehetőségek, sorrendben:

1. átviszed a gépet egy másik helyiségbe

2. lecseréled azt az "aljas" számítógépet

3. lecseréled/újra telepíted a WIN7-et

4. lezúzod az Avirát és a legfrisseb verzióját teszed fel

2018. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, de mi okozza ezt?
2018. júl. 6. 22:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Az Avira azt írja, hogy last update today, azaz nem lehet ősrégi.
2018. júl. 6. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Windows valamiért nem, vagy rosszul érzékeli az Avirát. Ha az Avira azt írja, hogy protected, akkor valószínűleg nincs probléma.
2018. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Az esernyő folyamatosan nyitva van, ezért sejtem, hogy a Windows a hülye, és nem az Avira kapcsolt ki.
2018. júl. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!