Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 4 miután megnyitom...

Tahi Balázs kérdése:

Fallout 4 miután megnyitom belépek a menübe akkor egyből bezár. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
valami megoldás lehet e erre a problémára köszönöm a segítséget

2018. júl. 7. 16:03
 1/8 A kérdező kommentje:

I3 8100 3,6ghz

Geforce GTX 1050TI

16 Gb ram

mielőtt kérdezné valaki

eredeti steam-es játék.

2018. júl. 7. 16:10
 2/8 A kérdező kommentje:
csináltam róée egy vidit itt van: https://www.youtube.com/watch?v=KslP5s4jM3M
2018. júl. 7. 16:13
 3/8 Drone007 ***** válasza:

1. lehet, hogy a tűzfalad letiltja a steam-es FO4-et. Próbáld hozzáadni a tűzfal beállításaihoz a Fallout4.exe-t

2. állítsd újra a beállításokat, lehet hogy az okoz hibát. Ezzel a moddal tudod finomhangolni:

[link]

2018. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mod-ok vannak telepítve? Tipikusan olyankor csinálják a Bethesda játékok ezt, amikor pl. telepítetsz egy mod-ot, aminek van egy másik függősége, ami nincs fent.
2018. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Videókártya driver frisitése?
2018. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a steam-röl mert már régen játszottam vele erre ez fogadott hogy kilép tüzfalas dolgot próbáltam de ugyan az nulla mod tisztán telepítettem.
2018. júl. 9. 00:26
 7/8 bbenjoe válasza:
Fenn áll még a probléma? Nekem is ez volt de ez a videó segített: https://www.youtube.com/watch?v=VNmzO-Dlvik
2018. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez sem segitett kiderült hogy az internet szolgáltatómat nem szereti ezért van a probléma.
2018. aug. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!