Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Quake4 játék hatodik pályájá...

A Quake4 játék hatodik pályáján ahol nem kell semmit sem csinálni, hogyan lehet felmászni a létra tetejére?

Figyelt kérdés
elvileg van ott valami extra tartalom a Quake a Doom játékokról és az Alien filmekről, valamilyen minijáték vagy ilyesmi

2010. jún. 18. 04:44
 1/5 anonim válasza:
ha nem megy, akkor megnyomod szépen ezt a kombinációt: ctrl, alt, 0. Ezzel megnyitottad a konzolt. Ide beírod szépen hogy noclip. most konkrétan repülni tudsz, és átjárni a falakon. Ezzel könnyedén felmehetsz.
2010. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meik a 6. pálya help please
2011. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a hatodik számú pálya, neve: Operation: Advantage

az első olyan pálya ahol nem kell semmit sem csinálni (a minijáték kivételével, ahol a létrán való feljutáshoz még mindig nem tudom a trükköt (kód nélkül) ) pcn a noclip kóddal a mapban körülnézve egy lépegető robotot találtam egy sötét barlangban, beszálltam, lövöldöztem párat de nem történt semmi, nem találtam minijátékot és semmilyen animációt, vagy extra tartalmat sem, jó lenne egy magyarázat arról, hogy mi van ott?

2011. máj. 2. 01:04
 4/5 A kérdező kommentje:
konzolos verzióban sem lehet felmászni a létra tetejére
2011. máj. 2. 01:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Még egyszer, utoljára feldobom a kérdést, tehát:

Van valami "hivatalos" módszer, trükk (noclipen kívül) amivel fel lehet oda mászni, és mi az az extra tartalom ami ott van, vagy ez csak kamu információként terjed a neten a játékról?

2013. jún. 1. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!