Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5-el miért van ez a probléma?

GTA 5-el miért van ez a probléma?

Figyelt kérdés
Régebben még minden jó volt feltudtam venni a felbontást full hd-ra és még a grafikát is feljebb tudtam venni de újra telepítettem a windowst pár napja és letelepítettem a gta 5-öt és most nem engedi feljebb venni a felbontást mert a videó memória túlhalad.

2018. júl. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A VGA drivert is fel kéne tenni.
2018. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fel van telepítve VGA driver mert ha nem lenne úgy még a monitor felbontását sem tudnám fel venni.
2018. júl. 9. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem fel tudnád venni, az alap driver azt is tudja :)

Rakd csak fel azt a drivert.

2018. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fel telepítettem már rég. Amikor még nem telepítettem fel a vga drivert nem lehetett feljebb venni a felbontást csak azután amikor letöltöttem a drivert.
2018. júl. 9. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:

"Amikor még nem telepítettem fel a vga drivert nem lehetett feljebb venni a felbontást"


"és most nem engedi feljebb venni a felbontást"


Csak én érzem az ellentétet??


Honnan szedted a drivert konkrétan?

2018. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A geforce oldalról és egy gtx 750 drivert töltöttem le mivel olyan videókártyám van és abból is az 1 gb at mivel a videokártyám is 1 gb os :) És nem a kur@a driverrel van a probléma mert más játékban pl a rainbow six siege ben engedi a full hd felbontást és normál grafikán megy pedig az r6 nak kicsit nagyobb a gépigenye.
2018. júl. 9. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

"és abból is az 1 gb at mivel a videokártyám is 1 gb os :)"


Driverből nincs 1 meg 2 GB-os, pláne semmi köze ahhoz hogy mennyi VRAM van a VGA-n.


"És nem a kur@a driverrel van a probléma mert más játékban pl a rainbow six siege ben engedi a full hd felbontást"


Amíg nekem az alap driver volt fent csak a Max Payne 3-ban nem engedett semmit állítani, a többi játék ment rendesen.


Persze ez így kötözködésnek tűnhet pedig csak segíteni szeretnék...

2018. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!