Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO új account?

CS:GO új account?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vettem egy új CS:GO accountot, mert az előzőn ideigelenes ban van (230 nap még xD) és az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom azt megoldani, hogy az új acc ne kapja meg az ideiglenes cooldownt? Nem társítom hozzá ugyan azt a számot az oké. De volt arról szó, hogy a userdatát törölni kell és a CS-t is újra kell húzni.

Valakinek tapasztalat esteleg?



2018. júl. 10. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Úgy is csalni fogsz..Nem egy "barátom" csalt, aki már 5-ödjére veszi meg, és most is csal.Én már ottagytam a csgo-t, mert tele van csalókkal.Megint csalni fogsz és kész.Nyugodtan lepontozhattok, de ez van.Csaló voltál, az is leszel.
2018. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 trichard2001 ***** válasza:
88%
Semmit. Simán csak a többi accod nem használod és kész. Telepítsd újra a steamet, jelentkezz be az accba, vedd meg a játékot és csalhatsz amennyit akarsz.
2018. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem csaltam... De mindegy... Akkor nem minorly disruptive lenne az értesítés, de mindegy xD

Nem csináltam semmit, csak simán játszottam, nem kaptam meg itt is.

Lepontozni nem fogok senkit, nem ezért tettem fel a kérdést :D Köszi a válaszokat btw.

2018. júl. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!