Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a dark...

Firewall234 kérdése:

Miért csinálja ezt a dark souls 2 scolar of the first sin?

Figyelt kérdés
Megvettem steamen a fent említett játékot.10 órám van benne és lvl 70 ha ez számít. Le gyöztem a sceleton lords bosst és elértem harvest valleyt . Mikor odaértem kifagyott a játék es azt a mentést nem nyitotta meg többé. Tegnap újrakezdtem a játékot most újra harvest valley ben járok. Most nem fagyott ki a játék de nem tölti be a texturákat és a bejáratnál jobboldalt a barlangban eltünt a bonefire. Mivel nincs textura nem tudom hol vannak a falak és nem tudok tovább menni. Mit tehetnék? Az alap és az ajánlott gépigény is megvan.

2018. júl. 10. 13:27
 1/1 Pyth0nHUN válasza:
Szerintem nézd meg fórumokon hogy mi van mondjuk steamen vagy ilyesmi az általában segít
2019. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!