Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy lemezes játék fájljait...

Egy lemezes játék fájljait szeretném úgy megcsinálni, hogy ne kelljen hozzá a lemez. Hogyan tudom ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék, ha minél érthetőbben és pontosabban tudnátok leírni. :) van Daemon Tools Lite-om, nem tudom kelleni fog-e.

Illetve még az a kérdés, hogy ezeket a fájlokat feltölthetem majd internetre? Mert az eredeti cél az, hogy olyan gépen játszhassam ezt a játékot aminek nincs CD író/olvasója. De hátha másnak is kellenének a játékfájlok, akkor szívesen feltölteném netre, csak nem tudom legális-e?

Nagyon köszönöm előre is annak aki segít! :) és bocsánat ha valamit rosszul fogalmaztam.



2018. júl. 11. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A feltöltés természetesen illegális.

Ha lemez nélkül akarod megoldani, akkor egy lemezképfájlba kell tenni a lemez tartalmát. Ez esetben az .iso fájlról lesz szó.


Daemon Tools kelleni fog hozzá, mert a kész .iso fájlt csatolni kell virtuális meghajtóként, mintha tényeg, fizikailag beraktad volna a játék lemezét az optikai meghajtóba.

2018. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt bármelyik program tudja, ISO-t kell készítened, én az Ashampoo Burning Studio-t ajánlom.

A játékot meg felesleges megosztanod neten, mert

1. Valaki már biztos, hogy megosztotta

2. Törvényt sértesz vele

2018. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Azt még elfelejtettm, hogyha .iso -t akarsz készíteni, akkor azt a CDBurner XP-vel is meg tudod tenni. Kis méretű, inygenes program.


[link]


A menüben válaszd a "Lemez másolása" opciót. Ott kiválasztod az optikai meghajtót, és a bennelévő lemezt le tudod másolni. Alatta a Forrásnál ott van, hogy "Hard Disk". Azt válaszd ki. A többi beállítást, ha nem értesz hozzá, akkor ne piszkáld inkább.

2018. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A másolásvédelem miatt nem fog működni a másolat, kérni fogja az eredeti lemezt. Ahhoz fel kellene törni és megkerülni a másolásvédelmet, amit te nyilván nem fogsz tudni megcsinálni. A terjesztése pedig illegális.
2018. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem lett még feltöltve sehova a játék. :) de több oldalon is lehet találni szerintem olyan fájlokat, hogy az oldal vezetője azt csinálta, amit én most szeretnék, és feltöltötte netre, akkor az nem von büntetést maga után? Vagy ez mitől függ?
2018. júl. 11. 19:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Vonna, de nem foglalkoznak vele.
2018. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És vajon megéri kockáztatni, és feltöltenem nekem is? Nem szeretnék azért büntetést. :/
2018. júl. 11. 23:08
 8/16 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló.

Ez biztos, hogy mindenen van másolásvédelem? Mert én eredeti lemezes filmekről már csináltam másolatot. A lemez fájljait attól még le lehet másolni, nem? Az persze más, hogy utána kérni fogja ugyan úgy az aktiváló kulcsot.

2018. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

Azert ne keverd a filmeket a jatekokkal.

2018. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem volt gond, nem volt védve a fájl! Daemon Tools Lite-tal megcsináltam, tökéletesen működik! Köszönöm szépen a segítséget! :)

Azt meg, hogy feltöltöm-e netre, még eldöntöm... de hogy tudják meg, hogy pont én töltöttem fel mondjuk MEGA-ra?

2018. júl. 12. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!