Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom kikapcsolni a...

Nem tudom kikapcsolni a Windows Defendert, valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Újraraktam a gépet, kapott egy Windows 10-et. Most Windows Activatorral akarom aktiválni, de mindig bejelez a Defender, hogy trójai és nem tudom elindítani vagy hozzáadni a Defenderhez. Kikapcsolni sehogy sem tudom, PoweShell-ben pedig azt írja nincs elég hozzáférésem. Valaki, valami ötlet?

2018. júl. 11. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Futtatásba (Windows + R kombináció) írd be, hogy: gpedit.msc


itt a bal oldali menük között válaszd ki a Számítógép konfigurációja –> Felügyeleti sablonok –> Windows összetevők –> Windows Defender mappát.


Találsz egy olyan beállítást a jobb oldalon, hogy "A Windows Defender kikapcsolása".

Engedélyezd, és kész.

2018. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál egy képet vagy egy videót küldeni? Windows Defenderes mappa több is van ott
2018. júl. 11. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan ez a neve a mappának, hogy "Windows Defender"


de tessék:


[link]

2018. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A megoldást elmondták, viszont kiegészíteném. "Windows Defender víruskereső" - az a mappa kell neked. Amúgy, for real... Minek bekalózkodni a rendszert? :D Igyen van, aktiválatlan állapotban minimális korlátozással bármeddig használhatod. Az a korlátozás is csak annyiból áll, hogy nem tudod a megjelenést módosítani, de jobb klikk beállít háttérként funkció használható, tehát lehet más háttered. Meg hát, kulcsot baromi olcsón, olyan jó 3000Ft-ért is tudsz szerezni.
2018. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használhatod a Winaero Tweakert is, más hasznos dolgok is vannak benne.
2018. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem magamnak csinálom most speciel, ezért nem akartam megvenni. :D De sikerült, köszönöm!!! Ment a pacsi!
2018. júl. 12. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedveskedek nektek pár kóddal :D


[link] <-- Ez tartalmazza a kódokat, csk kimásolod és beílleszted windowsba és kész aktiválva van.


A jelszó az "Enter password" - hoz a következő:


pXKPyJM7ua

2021. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!