Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 összeomlás, megszak...

Windows 10 összeomlás, megszakadt videókártya frissítés miatt. Ötlet?

Figyelt kérdés
Windows 10-en frissítettem a radeon videókártyám és hibaüzenettel megszakadt. ha bekapcsolom a gépet, töltőképernyő után fekete kép. El kéne indítani safe módban, hogy letöröljem a drivert, de bárhol olvasom mindig sift+főkapcsoló restartal kell újraindítani. nyilvána fekete képernyő miatt ez nem megy. valakinek ötlet?

2018. jún. 3. 11:24
 1/7 ThodEE GoD ***** válasza:
F8 al be szokott jönni a többi lehetőség még a win betöltés előtt kell nyomni, csökkentett módban vezérlőpult aztán illesztőprogram törlése :)
2018. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dongaben ***** válasza:
Így van! Indításkor nyomogatod az F8-at, akkor bejön a "csökkentett mód". Én a "Rendszer visszaállítás"-t javasolnám inkább. (Feltéve, ha van közeli időre visszaállítási pontod.)
2018. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy olvastam ez win 10-nél nem működik, és próbálkoztam tegnap, és valóban nem jött össze, de azért megpróbálom újra majd, esetleg más ötlet ha nem jó? ez driver miatt nem akarom az egész windows-t újratelepíteni.
2018. jún. 3. 11:40
 4/7 Dongaben ***** válasza:
Jogos! Az még Win 7... Ha megvan a telepítőd, akkor bootolj arról, és válaszd a "javítás"-t.
2018. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fenti válaszadók válaszai haszontalanok, de megoldottam. Ha reset gombbal indítjátok újra a gépet a windows hibának veszi, és a megjelenő hibaelhárítós menűből el lehet érni a csökkentett módot és van egy új hasznos safe mód szerű újraindítás, ami tiltja a drivereket, így megoldottam a problémát önerőböl.
2018. jún. 11. 18:30
 6/7 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a probléma. Semmire sem reagál. Acer aspire e15 notebookom van és hiába indítom újra a főkapcsolóval, hiába nyomok f8-at, semmi. Csak a fekete képernyő.
2018. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül az volt a baj, hogy le volt tiltva az integrált vidókártya, és valamiért a windows nagyon szeretné azt is használni. Amúgy windows 10-ben kapott egy gépen lévő reset gomb egy olyan funkciót amivel elérem ugyan azt a menűt mint a billentyűzet kombinációval, vagy a gépházból való speciális újraindítással. Szóval minden resetelés egy speciális újraindítás is egyben. Ezektől függetlenűl, soha ne használjatok beta VGA szoftvert, mert megszívhatod ilyenképp. Vélgül amúgy újratelepítettem az egész gépet.
2019. jan. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!