Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 3? Help?

Ketri kérdése:

The Sims 3? Help?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném unokahúgom gépére telepiteni a sims 3-t. Egyszer már fel volt neki telepítve, aztán törölve lett, de valószínűleg az a törlés valahol el lett rontva.

Amint beteszem a cd-t telepíti, eljut egy darabig de valami SunsetValley vagy mit nem talál,ezért nem telepíti neki, megpróbáltam feltenni a the sims3 pets-t. Amint beteszem a cd-t nem telepíti,hanem megkérdezi hogy "minden összetevőjével együtt eltávolítja.." vagy valami hasonlót. De minden egyes alkalommal. Valaki tudja mi lehet a baj?! A cd-k eredetiek. Próbáltam netről leszedni, de ott sem sikerül,mert azt írja, hogy korábbi verziót kell telepítenem a sims3ból.

Köszönöm.


2018. júl. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy rendesen le lett-e törölve. Ha nem akkor töröld le, indítsd újra a gépet és próbáld meg feltenni.
2018. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. Megnéztem a programok és alkalmazások közt is, és ott sincs. :s
2018. júl. 12. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
C meghajtón a felhasználókban is vannak fájlok, amiket törölni kell.
2018. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a C meghajtón, hogy vannak-e The Sims 3 mappák. Ha igen, töröld kézzel, mert az eltávolítás nem lehetett teljes.
2018. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ott sem találtam semmit. :s Keresőbe is beírtam, de nem adott ki rá találatot. Nem tudom mi lehet a baj. :/
2018. júl. 13. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, a letöltés szóba jöhet?

Mert akkor tudok egyet, ami az összes kiegészítőt tartalmazza, könnyű telepíteni, és tudok hozzá olyan programot (nagyon egyszerű kezelni), ami ha nem akarja az összes kiegészítőt egyszerre használni, mert mondjuk akad, akkor ki tudja venni belőle azt, ami nem kell:D

(Igen, beleástam magam a témába:') )

2018. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!