Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan oldjam meg a gmaillal?

Ezt hogyan oldjam meg a gmaillal?

Figyelt kérdés

Kb 50 embernek szeretném elküldeni ugyan azt az üzenetet, majd mindegyikükkel személyesen levelet váltani.


Arra gondoltam, hogy BBC (blind carbon copy) segítségével elküldhetem mindenkinek az üzenetet, de akkor egy levelezési listát hozok létre és ha válaszolnak az üzenetemre azt nem tudom külön üzenetként kezelni, csak egyben tudok mindenkinek válaszolni ... ami nem jó.


Igazából ezt meglehetne úgy oldani ha mindenkinek külön elküldeném az üzenetet, de ha van valami módszer ennek a legegyszerűsítésére akkor inkább azt választanám.



2018. júl. 12. 22:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Talán még azt tudom elképzelni, hgoy a BBCre vissza küldött válaszuknál az ő email címükkel kezdek egy külön beszélgetést, de akkor nem vagyok közelebb ... még mindig mindenkivel külön nyitnom kell egy beszélgetést, meg fenáll a lehetőség, hogy az eredeti emailre az az a BBC változatra írnak vissza majd később is az az még jobban össze kevesem, hogy kivel mit beszélek.
2018. júl. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!