Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítési probléma....

Retek vagyok kérdése:

Windows 7 telepítési probléma. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy a "miért nem vetted meg az eredetit?" illetve "miért próbálkozol vele ha nem értesz hozzá?" hozzászólásokat mellőzzék. Tudom hogy elrontottam, nem kell hogy néhány ismeretlen embertől is megkapjam. Ellentétben aki tud nekem segíteni azért nagyon hálás lennék. Szóval rámásoltam a Win7 telepítőt a Pendrivera és a BIOS-ban kiválasztottam hogy az USB-ről bootoljon. Viszont amikor ezután elindítom a számítógépet egy "Start PXE over IPv4" illetve ezután kicsivel ugyanez csak IPv4 helyett IPv6-ot ír. Egy-két percet tölt majd feljön több lehetőség is hogy mit akarok elindítani vagy nem is tudom. De lényeg hogy közte van a pendrivom is. Viszont hiába választok ki bármit nem indul el csak csinál egy ilyen újratöltés szerűséget. Mintha frissítettem volna egy weboldalt csak ez sokkal gyorsabban és utána megjelenik ugyanaz. Emelett állítgattam dolgokat a BIOS-ban de utána vissza állítottam defaultra. Szóval a kérdések azok lennének, hogy hogyan oldjam meg magát a problémát azaz hogy elinduljon a Windows 7, illetve az hogyha nem sikerülne megcsinálni de tudok szerezni telepítőt ami biztoan működik akkor lehet probléma abból hogy babráltam a BIOS-szal? Nem tudom mit számít de visszaállíottam defaultba.

(Windows 10-ről akartam Win7-re visszamenni, mert anno a Windows felajánlotta a frissítést de az már több mint 1 hónapja volt tehát nem tudom újratelepíteni a Win7-et csak egy új telepítővel.)



2018. jún. 6. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól írtad ki a pendrivera? Van egy olyan, hogy Windows 7 DVD/USB tool, azzal tuti jó lesz a kiírás.
2018. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt megcsináltam. Azt tettem fel a pendrivera.
2018. jún. 6. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Várj.Akkor most Win 10 van a gépen akkor a visszatérés:

[link]


"Start PXE over IPv4" azt azt jelenti, hogy te a boot sorendnél a hálózatról bootolást állítottad be,de nem tud honnan miről bebootolni!

Youtube-on néztél videót?

2018. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!