Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kellene tennem akkor, ha...

Mit kellene tennem akkor, ha a gép nem hagy installálni egy programot? Többi lent.

Figyelt kérdés

A laptopomat megtámadta és behálózta egy úgy nevetett "Life-li.net" vírus. Már tudom hogy hogyan tehetném tönkre a szemetet, de nem hagy letölteni egy programot.

Emellett még ha a bűvös szót (unhackme) beírom a böngészőm url sávjába, bezárja az egész böngészőt.

Ez pont így van mappáknál is -sikerült kijátszanom mert az istaller már a gépen van, DE- Ha meg akarom nyitni a mappát amiben benne van, szintén kilép az egészből.


Valami más megoldást tudtok nekem javasolni?

előre is köszi.



#vírus #life-li.net
2018. júl. 15. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Újrahúzod az oprendszert. Mi más lenne ha nem engedi elindítani az eltávolító szoftvert??


Esetleg csökkentett módban (F8) próbálkozhatsz még.

2018. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz lemezről bootolt rendszerrel, pl:Hiren's Boot. Annak a böngészőjével töltsd le és telepítsd a vírusírtót, (viruális meghajtón van a rendszer a memóriában), majd uszítsd rá a vinyóra! Vigyázz, ezeknél a rendszereknél semmi mentés nincs, tehát ha kell később is valami, akkor küld ki pendrive-ra!!!
2018. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mónynyii válasza:
Tölsd le a telefonodra a programok és onnan elinditja ha nem akkor tölsd le a malwerbite-ot és az ki fogja dobni a vírust ott pedig szimplán kitörlöd.
2018. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Üdv újra mindenkinek.

Új információt szeretnék közölni.

Eddig csak a legutolsó válaszadó tippjét próbáltam ki, de elszomorító módon arra eszméltem rá hogy a vírus felismeri az összes vírusirtó program weboldalát.

A reakció ugyan az, kilép a böngészőből.

Van ötletem a kijátszására, szóval nincs probléma, csak gondoltam érdekes lehet.

2018. júl. 16. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán megbolondult a böngésződ és a legtöbb weboldalról kilép. Próbálj ki pár nem vírusírtós oldalt...
2018. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvass egy kicsit angolul utanna a neten, mert biztosan meg lehet oldani ujrainstalalas nelkul. Nekem is volt hasonlo virusom, egesz adatbazisnyi virusirtot betett a veszelyes es nem megnyitando fajlok listajaba a windowsban, de ki tudtam venni oket a leiras segitsegevel, igaz kinlodas aran. Sajna mar nem tudom, hogy hol melyik oldal segitett, meg a munkamenetre sem emlekszem, de angol nyelvu forumon volt.
2018. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!