Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem az eddigi összes...

Letöltöttem az eddigi összes kenó számokat. Miként számoljam ezt ki excel segítségével?

Figyelt kérdés

Tehát excel formátumban megvan az eddigi összes húzás. Arra vagyok kíváncsi, hogy mely az a számkombináció (10 db szám) amely eddig a legtöbbször ki lett húzva?


FIGYELEM


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mely számokat húzták eddig legtöbbször. Hanem arra a kombiációra, vagyis 10 darab számra együtt, amit eddig legtöbb alkalommal húztak.


Köszönöm!


2018. júl. 19. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Eddig volt 7800 húzás.

Minden húzásban 20 számból kell 10-et kiválasztani az összes kombinációhoz ami az adott húzásra vonatkozik.

Ez 184756 kombináció húzásonként.

Tehát összesen lesz 1 441 096 800 kombinációd amiből meg kell nézni melyik fordul elő legtöbbször.

Ez nem excelnek való feladat.

2019. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!