Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérdőíves program? Ti mit...

3.14159265357989 kérdése:

Kérdőíves program? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,



ingyenes kérdőíves programot keresek. A jövendőbelimet szeretném megtalálni, egyelőre a google doksikkal próbálkozom, de szerintem van ennél jobb megoldás is. A lényeg, hogy lehessen tesztként beállítani, szóval hogy pontozza a válaszokat, illetve, hogy el tudjam dönteni, hogy 4 válasz közül mire adok 0, 1, 2 vagy 10 pontot (ez csak példa). A google doksival nem tudom ezt megtenni, és így elég bénának érzem, szóval jobb lenne valami profibb platform. :D

Ha segítség, akkor eddig így néz ki, ilyen jellegű:

[link]


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



#ingyen #online #teszt #kérdőív #finding xy #google doksi
2018. júl. 20. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Vót má.
2018. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lol. Belelapoztam. Hát ez nem semmi teszt. :'D érdekes módja a párkeresésnek.

A google forms kb a legjobb ingyenes amit ismerek, bár néha macerás. Van pár más megoldás is viszont. Ezen az oldalon tök jól össze van szedve egy pár: [link] remélem segít és sok sikert a pártalálásban. :D mégha szokatlan mód is ez rá

2018. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Vótmá, ja, de válasz még nem. :D Gondolom, érzékelted, amikor spameltél. :)

2018. aug. 29. 21:35
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves #2!


Tudom, nem szokványos. :) És nem párt keresek. Párja a zokninak meg a fülbevalónak van, én partnert szeretnék. Egyedül sem vagyok használhatatlan, szóval nem pár kell nekem, hanem egy egyenrangú partner.

Az oldalt nagyon-nagyon köszönöm! :D Hihetetlenül hálás vagyok, rendkívül hasznos! Pont erre volt szükségem. :)

2018. aug. 29. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

általános iskolásokat keresel?


ki kell szakadni az iskola világából

ki fogsz te is, de még kell pár év

2018. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves #5!


Általános iskolásokat? :D What? :D Ilyet hol írtam? :D 20 éves vagyok, fura lenne 14-15 éves fiúkákat hajkurászni.

2018. aug. 30. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
a matematikiai kérdések miatt
2018. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves #7!


Jaaa, igen, értem. Hát, szerintem ezek felnőttként alapok, és olyat nem szeretnék akinek még ennyi alaptudása sincs matekból.

2018. aug. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!