Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az emberek mire vesznek...

Az emberek mire vesznek asztali PC-t többszáz ezerért, mire lehet kihasználni PC játékokon kívül ilyen árkategóriában, mik benne a lehetőségek az árát nézve?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tervezés (CAD), kép, videó, és zeneszerkesztés, bányászatra is vették régebben, szimulációk, számítások, virtuális gépek futtatása, ezek keveréke, és még sok minden más.
2018. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ergonómikusabb perifériák.

Videóvágás/konvertálás.

Nagy adatbázissal történő munka.

Otthoni szerver üzemeltetés.

Windows server esetén egyidejű távoli asztalok futtatása.

VPN adatbank Németországból.


Kriptovaluta bányászatra már biztos nem, a célhardverek már nevetségesen olcsóvá váltak, és kevesebbet is fogyasztanak.

2018. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyszerű, gyors, kompakt, univerzális.


Mindent mindennel össze tudsz csatlakoztatni, tudod bővíteni(nem csak ram, proci, vga, hanem bővítőkártyák, PCI vagy USB-s hangkártyák a jobb minőségért.


Nekem a PC-mre két monitor(ezekhez 1-1füles), egy TV(hozzá a hangfal), egy másik PC, két szintetizátor, egy hifi-torony, 2 hálózati nyomtató van kötve. (külön-külön tudom felvenni/lejátszatni bárminek a hangját/képét)


Folyamatosan konvertálok, renderelek, csomagolok, mellette akarok netezni és letölteni normálisan. Játékra én nem is nagyon használom :))

2018. júl. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én olyasmire gondolok, mint amit az utolsó írt. Csak film/zene konvertálásra gondolok, hanem valami más hasznosra. Ha tudtok ezeken kívül lehetőségeket, írjatok még. Köszönöm.
2018. júl. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!