Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10-en nem tudom futtatni...

Win 10-en nem tudom futtatni a torrentről letöltött dolgokat, mert a torrent üzemeltetők nem támogatják a Win-10-et?

Figyelt kérdés

Ezt ki lehet valahogy kerülni?

Vagy esetleg más OP rendszert kell keresnem?

A CorelDraw X4 ről lenne szó. (Ennél frissebb verziók mennek esetleg nektek?)


2018. júl. 22. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lol he :D nem tudom ezt honnan vetted, de orbitális baromság :D


a torrent üzemeltetőknek semmi közük nincs ehhez. a programot törőknek már talán, de legvalószínűbb a hozzá nem értésed :D

2018. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

A megvett Windowsodon fut az X4? :)

Vagy csak nem tudsz lopni rendesen?

2018. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj az itteni emberekkel, hogy csak a 20%-a értelmes, a többi egy megszomorodott kötekedő semmirekellő ember. Köszönöm első két válaszoló!
2018. júl. 22. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:

a kérdezők nagyrészével meg az a gond, hogy önálló gondolatokra nagyrészt képtelenek, bonyolultabb cselekvéseket meg általában végképp nem tudnak értelmezni.


amellett hogy hülyeség maga a kérdés is ebben a formában, ha csak beírod a googlebe hogy coreldraw x4 windows 10, a találatok alapján látni fogod, hogy a win 10en nem fut el. sehogy. vagy egy újabbat szerezz be a corelből, vagy egy régebbit az oprendszerből. legalábbis logikusan ez következne... és megspórolhattál volna egy kérdést ;)

2018. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen én is látok érdekes kérdéseket, hálaistennek én értelmeset kérdeztem, mert ezt több hivatalos külföldi és hazai hírlapon olvastam, hülyeségeket nem szoktam kérdezni.
2018. júl. 22. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:

te értelmeset kérdeztél?

max az utolsó 2 sora volt az, de az meg triviális.... a --- torrent üzemeltetők nem támogatják a windows 10et?

közük nincs egymáshoz, a torrent üzemeltetők az oldalt üzemeltetik, semmi közük nincs a feltöltött tartalomhoz.

sem a töréshez, sem a kompatibilitáshoz.


a win 10 maga nem támogatja a programot mert az elavult. logikus, és minden létező fórumon erről írnak, sehol nem látom nyomát olyan hülyeségnek ami ilyen kérdéshez vezethet..


ha a win 10 nem támogatja, a 2 értelmes kérdésrészed innentől triviális. vagy oprendszer kell régebbi, vagy a progiból újabb...

2018. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olvass utána aranyapám! Ne csak a saját igazad legyen előtérben, gondolkozz kispajtás!
2018. júl. 22. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.... egyrészt dolgozom ezen sorozat egy újabb verziójával. másrészt pedig kicsit többet olvasgattam a témában mint te ez 99,9%.....


inkább fogd fel hogy baromságot írtál, minthogy még bizonygasd a hülyeséget :D

2018. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A torrent UZEMELTETOK is hus-ver emberek. Nagy attores lenne ha az emberi agyon futna a Win10.
2018. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kezdünk nagyon elkanyarodni a témától :D


Win 10-en ugyanúgy megy a torrentezés, max. a defendert kell kikapcsolni, mert szegény autista és nem tud vírust irtani, viszont torrenteket meg igen.

[link]


Viszont a Corel X4 nem fog menni Win 10-en, frissebb verzióval próbálkozz.

2018. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!