Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VAC-bannolhatnak olyan játékba...

VAC-bannolhatnak olyan játékban csalért, ami hivatalosan nem Vac-védett? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van pár játék a Steam fiókomon amiben szeretnék csalni. Például a One Piece Burning Blood, Halo Spartan Strike, Sonic CD, stb. Elsősorban az OPBB-ben szeretnék csalni ezek közül.


Tudom, hogy a VAC nem védi az OPBB-t. És nem is az Online multiplayer részében szeetnék csalni, ahol mások jelenthetik. Csak a Story részében leakadtam, és segíteni akarok magamon.


A Steam magától észleli a csalásokat minden játékban, vagy az olyanokat mint az OPBB teljesen figyelmen kívül hagyja?

----------------------------------------

Tehát tudnék VAC-ban nélkül csalni az OPBB-ben és a többiben?

----------------------------------------


FONTOS: NEm érdekelnek a "ne csalj" "tanulj meg játszani" kommentek, légyszi kíméljetek. :)


Amúgy nem szokásom csalni, ezt is az Achievementekért csinálnám egy keveset. Nagyon sokat gyakoroltam, de még akkor sem megy. Kivinném a sztorit, aztán abba is hagynám a játékot.



#csalás #Trainer #cheat #ban #Steam #one piece burning blood
2018. júl. 23. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
A VAC csak a VAC-védett játékokat képes figyelni. Elvileg biztonságban vagy, de ugye 100% biztonság nem létezik. Minden csaló saját felelősségére csal, nem a válaszolók fogják elvinni a balhét érte.
2018. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre egy értelmes választ is látok errefelé. :D
2018. júl. 23. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!