Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Left 4 Dead 1-ben melyik...

Left 4 Dead 1-ben melyik beállítással lehet azt elérni, hogy a kampányokban éjszaka legyen?

Figyelt kérdés
Mivel nekem még a fegyver lámpáját se kell bekapcsolni ahhoz, hogy lássam, hogy merre megyek, annyira világos van.Néztem képeket, pédául szobákban tényleg sötét van, és kell oda a lámpa, míg nekem még az sem kell.Mint például ilyen kép: [link] itt sötét van, míg nekem: [link] itt meg világos van, lámpa nélkül.Aki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!:)
2010. jún. 19. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lowon van a grafika?Mert az baj.Egyébként brightnesst meg contrastot vedd le.
2010. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy körülbelül High-en van, a segítséget köszi.Megpróbálom!:)
2010. jún. 19. 10:59
 3/7 A kérdező kommentje:
A Brightness megvan, de a Contrast az melyik beállításnál van?Mert nem találom:D
2010. jún. 19. 11:04
 4/7 anonim válasza:
Ilyen kaki a grafika PC-n? Nem tudom, nekem xboxon van, azon L4D-ezek, és nagyon jó a garfikája...
2011. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na, milyen géped van? Elképzelhető, hogy a videókártyád baszik ki Veled, és emiatt ilyen csúnyácska a grafika, valamint szerintem emiatt sincsen sötét a játékban... A kontraszt alacsonyabbra vitelét nem ajánlom, hiszen akkor minden olyan sötét lesz, hogy semmit nem fogsz látni... Szerezz be egy jobb VGA-t, és biztosan jobb lesz:) De ha már jobb VGA-t veszel, inkább töltsd le hozzá a Left 2 Dead második részét, amely sokkal-sokkal jobb, mint az első rész :)
2011. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a tippet, nagy nehezen de meg lett oldva a probléma.A videokártyám: "CLUB 3D GeForce 9800GT Green Edition Arctic Cooling" Sajnos most a többi gép adatot nem tudom megadni, mert egy barátomnál néztem fel(ugyanis a gépbe a hangkártya bemondta a csütörtököt, és raknak bele újat:D).A Left 4 Dead 2 és az 1. rész mindkettő eredetibe van meg:D Még egyszer köszi az infót, ment a zöld kéz!(Ja, és ha megjön a gép, leírom a teljes gépadatokat):D

2011. febr. 5. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:

19:22

Ugye nem gondolod komolyan, hogy az Xboxos Left 4 Dead jó?!

Kétségtelen tény, hogy a konzolos játékok SZΑROK! Erre az egyik legjobb példa a Left 4 Dead. Konzolon irányíthatatlan, ráadásul sourcemod pluginokkal sem lehet bővíteni, módosítani sem lehet a játékot (például fegyverek, BOT-ok képességei, ...).


12:35

A Left 4 Dead 2 az gagyi. Az első rész SOKKAL jobb! De a 2007-es Left 4 Dead BETA volt a legjobb, amikor még nem a tetves Valve volt a játék (vissza)fejlesztője.

2011. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!